Zwrot podatku z Holandii Modliborzyce

Realizujemy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w państwie Holandii w Modliborzyce.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Modliborzyce.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Holandia 2018

Bardzo polecam. Całą procedurę zwrotu wykonałam przez internet. Super kontakt.

Damian
Rabka

Holandia

Bardzo miła dobra współpraca oceniam na piec

Grzegorz
Ropczyce

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Modliborzyce

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Jak wykonać formalności i otrzymać zwrot podatku z Holandii

Pracownik jest zmuszony do rozliczenia podatku z Holandii,
wykazując w deklaracji podatkowej osiągnięty przychód z Holandii
w takim razie podatkowe ulgi lub nadwyżki zaliczek nad podatkiem należnym (co w rezultacie uzyska zwrot podatku z Holandii.

Pracownicy pracujący na terenie Holandii są zobowiązani do rozliczenia się z podatku zarobionego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa będzie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Pracownik przyjmujący wynagrodzenie w Holandii ma ma prawo dokonać zeznania podatkowego również w Polsce.
Obliczenie podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Modliborzyce nie jest trudna do realizacji.
Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Obowiązek rozliczenia się z przychodów Holenderskich

Obowiązek rozliczenia osób otrzymujących wynagrodzenie w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120).
Wynagrodzenie uzyskane w podczas zatrudnienia w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia.
Podsumowując, na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok podatkowy i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem.

Osoba wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Uzyskanie podatku z Holandii jest możliwe dla osób legalnie pracujących, których pracodawcy przekazywali do Urzędu skarbowego  zaliczki na podatek dochodowy.

Pracodawca po zakończeniu roku podatkowego ma obowiązek wysłać Ci dokument określające wysokość uzyskanego dochodu pracownika oraz kwotę odprowadzanych zaliczek na podatek dochodowy.

Rozliczyć można się również na podstawie rocznej karty podatkowej –Jaaropgaaf/Jaaropgave lub odcinków z wypłat – salarisy.

Sposoby rozliczenia podatku z Holandii 

Holandia daje możliwość rozliczyć się samodzielnie lub razem z partnerem – współmałżonkiem, wykonamy dla Ciebie rozliczenie które jest bardziej korzystne.

Załącznik EU/EWR

Do deklaracji podatkowej obowiązkowe jest jeszcze dołączenie formularza UE/WE z polskiego urzędu skarbowego, który ma za zadanie potwierdzić wszystkie przychody osiągnięte w danym roku we wszystkich krajach, w  których była podejmowana praca. Dokument o którym mowa decyduje  o nadaniu  statusu rezydencji w Holandii.

Zwrot podatku z Holandii wraz z  statusem rezydent

Status rezydenta posiada osoba posiadająca miejsce zamieszkania na terenie polski taką osobą jest:

 • przebywa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dłużej niż 183 dni w roku podatkowym
 • osoba taka posiada centrum swoich interesów na terenie Polski

Dodatkowe informacje dla zwrot podatku z Holandii ze statusem rezydent

Warunki, których spełnienie umożliwia rozliczanie jako rezydent podatkowy. Aby móc starać się o status rezydenta wymagane jest:

 • miejsce zamieszkania w określonych państwach państwach Unii EU
 • uzyskanie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii.
 • wysłanie do holenderskiego urzędu skarbowego odpowiedniego zaświadczenia o dochodach z ojczystego.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii?

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko przybliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to zaufanej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Modliborzyce do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Zwrot podatku z Holandii Modliborzyce

najczęstsze pytania

Dominującym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa wydawana przez pracodawcę na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o uzyskania podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii domaga się dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że zezwolenie korzystania z obecnych ulg należy się osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu dokumentów o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Modliborzyce wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu