Zwrot podatku z Holandii Skoczów

Wykonamy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników pracujących na terenie Holandii w Skoczów.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Skoczów.

Napisz do Nas. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Norwegia-2018 rok

Wszystko załatwiłem przez internet. Z norwegi na bieżąco widziałem przebieg sprawy w paneli klienta. Polecam profesjonalne podejście techniczne do klienta i miła obsługa. Rozliczałem podatek z Norwegii. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Panią Ewelinę.

Dawid B
Toruń

Norwegia

Polecam. Profesjonalne podejście. I kontakt z klientem aż do uzyskania zwrotu.

Damian
Dębica

Niemiec 2018

Odzyskanie podatku z Niemiec przebiegło zgodnie z tym jakie otrzymałem informacje. Pozdrawiam

Astera P
Ropczyce

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Skoczów

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Skoczów

Zwrot podatku z Holandii Skoczów

Zwrot podatku z Holandii Skoczów ma prawo starać się każdy pracownik, która była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst.

Jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i pracodawca odprowadzał potrącenia z twojej wypłaty przysługuje Tobie zwrot podatku z Holandii Skoczów w w procedurze nadpłaty podatku dochodowego, o który należy ubiegać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Podstawą uzyskania odzyskania podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Odzyskanie podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy wszystkie formalności rozliczenia podatku z Holandii Skoczów dla Ciebie.

Wykonujemy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość złożoną procedurą więc proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i staranności daje możliwość przeprowadzić tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które opózniają przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 proces odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby zdobyć status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej zawiły procedurę doczekania się odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, obecnie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Skoczów należy w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

Podsumowując chcąc ubiegać się od zwrot podatku z Holandii, osoby w głównej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Skoczów aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania.

Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego formularza PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym czynnikiem wpływającym na wielkość zwrot podatku z Holandii Skoczów jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o odzyskanie podatku z Holandii koniecznebędzie przez pracownika przygotowania szeregu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Ważne dokumenty aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii to na ogół dokument otrzymany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Wykonanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to pismo poświadczający zarobek ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy.
Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Skoczów trzeba opracować stosowne pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku którą powinniśmy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Skoczów jest skrupulatnie uzależniona od zasłużonych nam ulgi, dochodów spełnionych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii.
Aby obliczyć początkowy zwrot można przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga poznać poziom nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii.
Skoro zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy pewność rzeczową kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak maksimum zwrot podatku z Holandii Skoczów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Na ogół jest to cykl do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Skoczów dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, dlatego Belastingdienst pozostawia nam duży okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej wykonać to jak najszybciej aby uzyskać należyty nam nadpłacony podatek z Holandii.
Naocznym czynnikiem jest oczywiście wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne głowisz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Skoczów jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Skoczów. Rozliczenie podatku z Holandii Skoczów jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa dostarczana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o odzyskania podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy nalega dostarczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że możliwość odnoszenia z dotychczasowych zniżek przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mają wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać spełnione określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym okresie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Skoczów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu