Zwrot podatku z Holandii Ogrodzieniec

Realizujemy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób pracujących w państwie Holandii w Ogrodzieniec.

Posiadamy punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Ogrodzieniec.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Holandia

Bardzo miła dobra współpraca oceniam na piec

Grzegorz
Ropczyce

Belgia

Polecam! Super kontakt!

Beata
Niedźwiada

Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Bardzo rzetelna i konkretna firma – poleciłam znajomych i też są zadowoleni.

Ewa
Strzyżów

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Ogrodzieniec

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Ogrodzieniec

Zwrot podatku z Holandii Ogrodzieniec

Zwrot podatku z Holandii Ogrodzieniec ma prawo starać się każda osoba, który była legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland.

Jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i pracodawca przekazywał potrącenia z twojej wypłaty należy Ci się zwrot podatku z Holandii Ogrodzieniec w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który można ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Motywem otrzymania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.
Odzyskanie podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy całą procedurę rozliczenia podatku z Holandii Ogrodzieniec dla Ciebie.

Przeprowadzamy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet skomplikowaną czynnością dlatego sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność daje możliwość podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które opózniają przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 metoda rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby mieć status rezydenta dochody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy wywołała bardziej zawiły procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, na razie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Ogrodzieniec powinno się w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc starać się od zwrot podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Ogrodzieniec aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania.

Wiąże się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym czynnikiem mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Ogrodzieniec jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o rozliczenie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez osobę zgromadzenia zestawu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Wymagane dokumenty aby przeprowadzić zwrot podatku z Holandii to na wstępie dokument przekazany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przygotowanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Poświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to zaświadczenie poświadczający dochody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Ogrodzieniec powinno się opracować właściwe dokumenty.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w danym roku podatkowym.

Po uzupełnieniu tych wymaganych dokumentów możemy przeprowadzić procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku którą powinniśmy uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Ogrodzieniec jest dokładnie uzależniona od adekwatnych nam ulgi, przychodów zdobytych z innych krajów oraz dochodów pozyskanych w Holandii.
Więc aby skalkulować początkowy zwrot można przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże ustalić wymiar nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Kiedy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy pewność dokładną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Ogrodzieniec.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to cykl do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Ogrodzieniec dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy możliwość rozliczenia się do 5 lat do tyłu, tak więc Belastingdienst pozostawia nam ogromny przedział czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby uzyskać przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii.
Wyraźnym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście zastanawiasz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Ogrodzieniec jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Ogrodzieniec. Rozliczenie podatku z Holandii Ogrodzieniec jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o odzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy nalega dostarczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie korzystania z ubiegłych ulg przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu dokumentów o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mają skorzystać partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z Belastingdienst Nederland urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Ogrodzieniec wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu