Zwrot podatku z Holandii Tychy

Wykonamy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników pracujących na terenie Holandii w Tychy.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Tychy.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia 2018

Polecam. Zgodnie z umową dostałem zwrot podatku na konto.

Dominik J
Gnojnica

Holandia

Bardzo miła dobra współpraca oceniam na piec

Grzegorz
Ropczyce

Belgia 2018

Dzięki Skatten.pl otrzymałem podatek Niemiec, jestem zadowolona .Polecam firmę każdemu ,kto rozlicza się z zagranicznymi urzędami podatkowymi.

Kamil Dubiel
Dębica

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Tychy

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Tychy

Zwrot podatku z Holandii Tychy

Zwrot podatku z Holandii Tychy ma prawo uzyskać każda osoba, która była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland.

Więc jeśli byłeś legalnie zatrudniony w Holandii i pracodawca odprowadzał potrącenia z twojej wypłaty przysługuje Tobie zwrot podatku z Holandii Tychy w w procedurze nadpłaty podatku, o który powinieneś się ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Podstawą uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Odzyskanie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a przeprowadzimy całą procedurę odzyskania podatku z Holandii Tychy dla Ciebie.

Przeprowadzamy odzyskanie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest nawet zawiłą procedurą więc proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i staranności daje możliwość wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych błędów, które opózniają przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 system zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne dochody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej pogmatwany procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych na terenie Holandii, obecnie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Tychy powinno się w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba pokazać zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, osoby w podstawowej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Tychy aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym okolicznością mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Tychy jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać rozliczenie podatku z Holandii wymaganebędzie przez osobę zebrania zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Wymagane dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to na wstępie dokument przekazany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie wolno przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Przeprowadzanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający przychody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do wykonania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również podanie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Tychy trzeba przyszykować odpowiednie papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku podatkowym.

Po uformowaniu tych dokumentów jesteśmy w stanie wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku którą możemy dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Tychy jest ściśle oparta od adekwatnych nam ulgi, dochodów pozyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Aby obliczyć wstępny zwrot można zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże rozeznać się wysokość nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii.
Kiedy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy zapewniamy rzetelną wstępną kalkulacje oraz kompleksowe wypełnienie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Tychy.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Przeważnie jest to przedział do 3 miesięcy gdy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Tychy dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat do tyłu, więc Belastingdienst daje nam ogromny okres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej opracować to jak najszybciej aby doczekać należyty nam nadpłacony podatek z Holandii.
Definitywnym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście dociekasz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Tychy jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Tychy. Rozliczenie podatku z Holandii Tychy jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o zwrot podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy nalega doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że możliwość korzystania z dotychczasowych ulg przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mają skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z Holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Tychy wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu