Zwrot podatku z Holandii Wleń

Wykonamy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w państwie Holandii w Wleń.

Posiadamy punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Wleń.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Belgia 2018

Dzięki Skatten.pl otrzymałem podatek Niemiec, jestem zadowolona .Polecam firmę każdemu ,kto rozlicza się z zagranicznymi urzędami podatkowymi.

Kamil Dubiel
Dębica

Niemcy 2018

Polecam wszystkim

Zofia
Wiśniowa

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Wleń

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Wleń

Zwrot podatku z Holandii Wleń może starać się każdy pracownik, który był legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst. Pracownicy pracujący na terenie Holandii są zobowiązani do rozliczenia się z podatku otrzymanego od firmy Holenderskiej, deklaracja podatkowa zostanie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Wleń nie jest skomplikowana do wykonania. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników otrzymujących wypłatę w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w na terenie Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Holandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość skomplikowaną czynnością więc sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i staranności pozwala nam przeprowadzić tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się pomyłek, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 metoda zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby zdobyć status rezydenta dochody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej nieprzystepny proces uzyskania odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych na terenie Holandii, w obecnej chwili aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Wleń powinno się w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc starać się od odzyskanie podatku z Holandii, Polacy w pierwszej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Wleń aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Dużym czynnikiem mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Wleń jest wiek zatrudnionego i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika zgromadzenia szeregu dokumentów stwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc Dźwignia odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Podstawowe dokumenty aby wykonać zwrot podatku z Holandii to po pierwsze dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Sporządzenie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający dochody ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. Do wykonania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też ujęcie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Wleń potrzeba przygotować odpowiednie dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku podatkowym.

Po uzupełnieniu tych dokumentów jesteśmy w stanie przeprowadzić procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Belastingdienst Nederland wykona zwrot podatku

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko zbliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową powinno się zlecić to zaufanej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania usługi na Zwrot podatku z Holandii Wleń do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku którą możemy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Wleń jest dokładnie związana od zasłużonych nam ulgi, dochodów spełnionych z innych krajów oraz dochodów pozyskanych w Holandii. Więc aby skalkulować początkowy zwrot należy przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże rozeznać się wymiar nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Gdy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy dajemy solidną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak najwyższy zwrot podatku z Holandii Wleń.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to moment do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Wleń dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, tak więc Belastingdienst daje nam duży zakres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej opracować to jak najszybciej żeby doczekać przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii. Konkretnym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście dociekasz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Wleń jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Wleń. Rozliczenie podatku z Holandii Wleń jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków wydawana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o zwrot podatku z Holandii należy wcześniej złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy wymaga dostarczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie odnoszenia z ubiegłych zniżek przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mogą skorzystać partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać spełnione określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy szacowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Wleń wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu