Zwrot podatku z Holandii Pszczyna

Przeprowadzamy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych na terenie Holandii w Pszczyna.

Posiadamy punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Pszczyna.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Bardzo rzetelna i konkretna firma – poleciłam znajomych i też są zadowoleni.

Ewa
Strzyżów

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Holandia 2018

Polecam. Zgodnie z umową dostałem zwrot podatku na konto.

Dominik J
Gnojnica

Zwrot podatku z Holandii Pszczyna

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Pszczyna

Zwrot podatku z Holandii Pszczyna

Zwrot podatku z Holandii Pszczyna może uzyskać każdy pracownik, która była zatrudniony w Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland.

Jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i twój pracodawca przekazywał potrącenia z twojego wynagrodzenia przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Pszczyna w w procedurze nadpłaty podatku, o który należy starać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Motywem uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.
Zwrot podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a przeprowadzimy całą procedurę rozliczenia podatku z Holandii Pszczyna dla Ciebie.

Wykonujemy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet złożoną procedurą dlatego proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i staranności pozwala nam podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 przebieg odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne dochody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej skomplikowany procedurę doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, na razie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Pszczyna powinno się w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy pokazać zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od zwrot podatku z Holandii, pracownicy w głównej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Pszczyna aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania.

Przekłada się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym czynnikiem mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Pszczyna jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o rozliczenie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez pracownika zebrania szeregu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Podstawowe dokumenty aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot możemy przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Wykonanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający przychody ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy.
rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Pszczyna potrzeba przygotować właściwe pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów możemy startować z procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku jaką powinniśmy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Pszczyna jest ściśle związana od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia uzyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Wykonać skalkulować początkowy zwrot można przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże poznać poziom nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Skoro zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy gwarantujemy solidną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Pszczyna.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to czas do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Pszczyna dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy możliwość rozliczenia się do 5 lat do tyłu, toteż Belastingdienst pozostawia nam ogromny okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej wykonać to jak najszybciej aby doczekać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii.
Naocznym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście zastanawiasz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Pszczyna jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Pszczyna. Rozliczenie podatku z Holandii Pszczyna jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa wydawana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o zwrot podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy wymaga doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że pozwolenie odnoszenia z ubiegłych zniżek należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mają wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Pszczyna wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu