Zwrot podatku z Holandii Bielsko-Biała

Realizujemy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób pracujących w kraju Holandii w Bielsko-Biała.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Bielsko-Biała.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia 2018

Polecam, profesjonalne podejście do klienta.

Natalia K
Ocieka

Niemiec 2018

Odzyskanie podatku z Niemiec przebiegło zgodnie z tym jakie otrzymałem informacje. Pozdrawiam

Astera P
Ropczyce

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Bielsko-Biała

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Bielsko-Biała

Zwrot podatku z Holandii Bielsko-Biała

Zwrot podatku z Holandii Bielsko-Biała ma prawo uzyskać każda osoba, która był zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i pracodawca przekazywał potrącenia z twojego wynagrodzenia należy Tobie zwrot podatku z Holandii Bielsko-Biała w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który można ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Motywem otrzymania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.
Rozliczenie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy całą procedurę odzyskania podatku z Holandii Bielsko-Biała dla Ciebie.

Wykonujemy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Kiedy możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest nawet trudną czynnością więc proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i profesjonalizm pozwala nam przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Wraz z rokiem 2019 metoda odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta dochody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Belastingdienst Sprawiła bardziej zawiły procedurę dostania odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych na terenie Holandii, obecnie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Bielsko-Biała powinno się w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba przedstawić zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od odzyskanie podatku z Holandii, Polacy w podstawowej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Bielsko-Biała aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Wiąże się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego PIT PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym okolicznością wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Bielsko-Biała jest wiek zatrudnionego i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika zebrania szeregu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Wymagane dokumenty aby przeprowadzić odzyskanie podatku z Holandii to po pierwsze dokument uzyskany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot możemy przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Dokonanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to dokument poświadczający zarobek ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
Do zrealizowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Bielsko-Biała można przyszykować stosowne dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku podatkowym.

Po uzupełnieniu tych dokumentów możemy przeprowadzić procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku jaką powinniśmy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Bielsko-Biała jest skrupulatnie zależna od przysługującym nam ulgi, wynagrodzenia uzyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Aby skalkulować wstępny zwrot powinno się przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże dociec poziom nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Gdy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy pewność rzetelną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak najwyższy zwrot podatku z Holandii Bielsko-Biała.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Na ogół jest to moment do 3 miesięcy kiedy zeznanie podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Bielsko-Biała dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy możliwość rozliczenia się do 5 lat w tył, wobec tego Belastingdienst daje nam ogromny zakres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej opracować to jak najszybciej aby osiągnąć należyty nam nadpłacony podatek z Holandii.
Oczywistym czynnikiem jest owszem wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości głowisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Bielsko-Biała jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Bielsko-Biała. Rozliczenie podatku z Holandii Bielsko-Biała jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez pracodawcę na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o rozliczenia podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy wymaga przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że zezwolenie odnoszenia z dotychczasowych zniżek należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mają wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku wysłania z Holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Bielsko-Biała wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu