Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec

Realizujemy kompleksową usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w kraju Holandii w Bolesławiec.

Posiadamy punkty obsługi klienta w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Bolesławiec.

Napisz do Nas. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Belgia 2018

Dzięki Skatten.pl otrzymałem podatek Niemiec, jestem zadowolona .Polecam firmę każdemu ,kto rozlicza się z zagranicznymi urzędami podatkowymi.

Kamil Dubiel
Dębica

Belgia

Polecam! Super kontakt!

Beata
Niedźwiada

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Zwrot nadpłaconego podatku z Holandii Bolesławiec

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Bolesławiec

Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec ma prawo starać się każda osoba, która był legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst. Pracownicy podejmujący pracę na terenie Nederland są zobowiązani do rozliczenia się z podatku otrzymanego od firmy Holenderskiej, zeznanie podatkowe będzie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Jarosław nie jest skomplikowana do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie otrzymania rozliczenia podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób otrzymujących wypłatę w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w na terenie Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet złożoną czynnością dlatego proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i profesjonalizm daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Od roku 2019 metoda zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby mieć status rezydenta dochody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Inne dochody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Belastingdienst Sprawiła bardziej nieprzystepny proces uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, aktualnie aby starać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Bolesławiec powinno się w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, Polacy w pierwszej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Bolesławiec aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Ogromnym okolicznością wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii wymaganebędzie przez osobę zebrania zestawu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc czynnikiem rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wymagane dokumenty aby przeprowadzić zwrot podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Dokonanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający dochody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do przedstawienia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Bolesławiec potrzeba przygotować stosowne pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w tym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych dokumentów jesteśmy w stanie uzyskać procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii?

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko przybliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedniej firmie, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na odzyskania nadpłaconego podatku Jarosław do 6 miesięcy. Kompetencje jakie zdobyliśmy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku którą powinniśmy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest gruntownie związana od zasłużonych nam ulgi, przychodów zdobytych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii. Aby skalkulować wstępny zwrot powinno się przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga poznać wymiar nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Jeśli zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy dajemy rzeczową kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Bolesławiec.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Najczęściej jest to czas do 3 miesięcy pod warunkiem gdy zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Bolesławiec dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, więc Belastingdienst pozostawia nam duży zakres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej aby doczekać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Wyraźnym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne myślisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się pilnie całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Bolesławiec. Rozliczenie podatku z Holandii Bolesławiec jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy domaga się dostarczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie odnoszenia z ubiegłych zniżek przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mogą wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym terminie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Bolesławiec wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu