Zwrot podatku z Holandii Strzelin

Wykonujemy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników pracujących w kraju Holandii w Strzelin.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Strzelin.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Niemcy 2018

Polecam wszystkim

Zofia
Wiśniowa

Wielka Brytania 2017/2018

Szybko sprawnie zwrot nawet większy niż był przy szacowaniu.

Mariuszek
Kamionka

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Zwrot podatku z Holandii Strzelin

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Strzelin

Zwrot podatku z Holandii Strzelin może starać się każda osoba, który był zatrudniony w Holandii i odprowadzał składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland. Pracownicy pracujący na terenie Holandii są zobowiązani do złożenia zeznania podatkowego z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa zostanie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Strzelin nie jest skomplikowana do realizacji. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem dostania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników przyjmujących wypłatę w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Holandii można przebywać nawet cały rok i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Osoba wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet trudną czynnością więc proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i staranności pozwala nam podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się błędów, które opózniają przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 metoda rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej pogmatwany procedurę dostania odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, w obecnej chwili aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Strzelin należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc ubiegać się od zwrot podatku z Holandii, pracownicy w głównej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Strzelin aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego zeznania PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym czynnikiem mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Strzelin jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać rozliczenie podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zatrudnioną zgromadzenia zestawu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc Dźwignia zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Ważne dokumenty aby przeprowadzić rozliczenie podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Sporządzenie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to druk poświadczający dochody ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Strzelin powinno się opracować odpowiednie papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w danym roku podatkowym.

Po uzupełnieniu tych dokumentów jesteśmy w stanie uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii?

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej przekazuje tylko zbliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedniej firmie, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Strzelin do 6 miesięcy. Kompetencje jakie zdobyliśmy umożliwia zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku którą możemy uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Strzelin jest skrupulatnie zależna od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia spełnionych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii. Więc aby obliczyć wstępny zwrot powinno się zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga poznać wymiar nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Skoro zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy pewność rzeczową kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Strzelin.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to czas do 3 miesięcy w przypadku gdy zeznanie podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Strzelin dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat do tyłu, otóż Belastingdienst pozostawia nam ogromny zakres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej żeby osiągnąć należyty nam nadpłacony podatek z Holandii. Konkretnym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

W istocie głowisz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Strzelin jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się pilnie całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Strzelin. Rozliczenie podatku z Holandii Strzelin jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa wydawana przez pracodawcę po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy wcześniej złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy nalega doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że dopuszczalność korzystania z dotychczasowych zniżek należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mogą użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania całości podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Strzelin wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu