Zwrot podatku z Holandii Krzepice

Wykonamy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych na terenie Holandii w Krzepice.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Krzepice.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Belgia 2018

Dzięki Skatten.pl otrzymałem podatek Niemiec, jestem zadowolona .Polecam firmę każdemu ,kto rozlicza się z zagranicznymi urzędami podatkowymi.

Kamil Dubiel
Dębica

Belgia

Polecam! Super kontakt!

Beata
Niedźwiada

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Krzepice

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Krzepice

Zwrot podatku z Holandii Krzepice

Zwrot podatku z Holandii Krzepice ma prawo starać się każdy pracownik, która była legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland.

Więc jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i pracodawca przekazywał składki z twojej wypłaty przysługuje Tobie zwrot podatku z Holandii Krzepice w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który można starać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Motywem uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.
Zwrot podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a dopingujemy wszystkie formalności zwrot podatku z Holandii Krzepice dla Ciebie.

Przeprowadzamy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet zawiłą czynnością więc proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i profesjonalizm pozwala nam wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i pominać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 proces rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby zdobyć status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej nieprzystepny proces doczekania się odzyskania podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Krzepice powinno się w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

W rezultacie chcąc ubiegać się od zwrot podatku z Holandii, Polacy w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Krzepice aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym czynnikiem wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Krzepice jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zgromadzenia szeregu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Podstawowe dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to po pierwsze dokument otrzymany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Wykonanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający przychody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Krzepice trzeba opracować stosowne pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku rozliczanym.

Po uzupełnieniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku którą mamy możliwość dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Krzepice jest gruntownie zależna od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia spełnionych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii.
Aby skalkulować początkowy zwrot trzeba dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga rozeznać się wymiar nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Jeśli zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy pewność rzeczową kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Krzepice.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to moment do 3 miesięcy w przypadku gdy zeznanie podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Krzepice dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, tak więc Belastingdienst pozostawia nam ogromny zakres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej wykonać to jak najszybciej żeby doczekać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jednoznacznym czynnikiem jest oczywiście wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

W istocie myślisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Krzepice jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się pilnie całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Krzepice. Rozliczenie podatku z Holandii Krzepice jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa wydawana przez pracodawce u którego pracowałeś po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o odzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii nalega doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że możliwość korzystania z dotychczasowych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać wykonane określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku wysłania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Krzepice wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu