Zwrot podatku z Holandii Piława Górna

Przeprowadzamy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników pracujących w kraju Holandii w Piława Górna.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Piława Górna.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Norwegia 2018

Szybko i zgodnie z umową.

Michał
Łączki kucharskie

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Belgia

Polecam! Super kontakt!

Beata
Niedźwiada

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Piława Górna

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Piława Górna

Zwrot podatku z Holandii Piława Górna ma prawo starać się każdy pracownik, który był legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Polacy zatrudnieni na terenie Holandii mają obowiązek rozliczenia się z podatku zarobionego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe zostanie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Piława Górna nie jest skomplikowana do wykonania. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie otrzymania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia pracowników przyjmujących wypłatę w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w podczas zatrudnienia w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość złożoną czynnością więc sugerujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i staranności pozwala nam podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się błędów, które opózniają wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Od roku 2019 procedura zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej zawiły procedurę doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, na razie aby starać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Piława Górna powinno się w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy przedstawić zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Piława Górna aby pokazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Dużym okolicznością mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Piława Górna jest wiek zatrudnionego i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii koniecznebędzie przez pracownika zebrania szeregu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc Dźwignia zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Podstawowe dokumenty aby rozpocząć zwrot podatku z Holandii to na ogół dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Sporządzenie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to pismo poświadczający zarobek światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do przygotowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również podanie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Piława Górna trzeba opracować odpowiednie papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych dokumentów możemy startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie podaje tylko przybliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to zaufanej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji usługi na odzyskania nadpłaconego podatku Piława Górna do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy umożliwia zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku którą mamy możliwość dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Piława Górna jest gruntownie zależna od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia pozyskanych z innych krajów oraz dochodów pozyskanych w Holandii. Wykonać obliczyć wstępny zwrot powinno się zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże dociec wysokość nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Jeśli zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy gwarantujemy rzeczową kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak maksimum zwrot podatku z Holandii Piława Górna.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to cykl do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Piława Górna dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam ogromny okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej wykonać to jak najszybciej żeby osiągnąć zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Oczywistym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście dociekasz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Piława Górna jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Piława Górna. Rozliczenie podatku z Holandii Piława Górna jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków wydawana przez pracodawce u którego pracowałeś na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o zwrot podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii domaga się przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie korzystania z dotychczasowych ulg należy się osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mogą użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać spełnione określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia 100% podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z Belastingdienst Nederland urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Piława Górna wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu