Zwrot podatku z Holandii Prochowice

Przeprowadzamy kompleksową usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Prochowice.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Prochowice.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Holandia 2018

Polecam. Zgodnie z umową dostałem zwrot podatku na konto.

Dominik J
Gnojnica

Niemcy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam możliwość manitorowania przez internet

Tomasz
Trzciana

Belgia 2017

Profesjonalny kontakt wraz z panelem obsługi klienta dają poczucie, że moja sprawa jest realizowana przez kompetentną firmę. Polecam.

Paulina Dys
Brzozów

Uzyskanie podatku z Holandii Prochowice

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Prochowice

Zwrot podatku z Holandii Prochowice może starać się każda osoba, który była legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Osoby pracujący na terenie Holandii mają obowiązek rozliczenia się z podatku zarobionego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe będzie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Prochowice nie jest skomplikowana do realizacji. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie uzyskania odzyskania podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma być umieszczony na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników przyjmujących wypłatę w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

W jaki sposób możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość trudną procedurą więc sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i rzetelność pozwala nam podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym nasuwających się pomyłek, które opózniają przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 metoda odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby mieć status rezydenta dochody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej pogmatwany procedurę dostania zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, w obecnej chwili aby starać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Prochowice należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy pokazać zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc starać się od rozliczenie podatku z Holandii, pracownicy w podstawowej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Prochowice aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego formularza PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym czynnikiem wpływającym na wielkość zwrot podatku z Holandii Prochowice jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika zebrania zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc podstawą rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wymagane dokumenty aby przeprowadzić zwrot podatku z Holandii to na wstępie dokument nabyty od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Przygotowanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Dokument UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający przychody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do przedstawienia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do wykonania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Prochowice powinno się opracować stosowne papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w tym roku podatkowym.

Po dopełnieniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii?

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedniej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas wykonania usługi na Zwrot podatku z Holandii Prochowice do 6 miesięcy. Kompetencje jakie zdobyliśmy umożliwia zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku którą mamy możliwość uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Prochowice jest sumiennie zależna od przysługującym nam ulgi, przychodów spełnionych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii. Aby obliczyć wstępny zwrot trzeba dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga dociec poziom nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Gdy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy gwarantujemy rzetelną kalkulacje oraz kompleksowe wypełnienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Prochowice.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Na ogół jest to czas do 3 miesięcy kiedy zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Prochowice dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy możliwość rozliczenia się do 5 lat do tyłu, wobec tego Belastingdienst daje nam ogromny zakres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć należyty nam nadpłacony podatek z Holandii. Definitywnym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości dociekasz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Prochowice jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się szybko całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Prochowice. Rozliczenie podatku z Holandii Prochowice jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o uzyskania podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy domaga się doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że możliwość korzystania z dotychczasowych ulg należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mają skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z Holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Prochowice wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu