Zwrot podatku z Holandii Chocianów

Realizujemy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników pracujących w państwie Holandii w Chocianów.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Chocianów.

Napisz do Nas. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

nederland 2018

Starałem się o zwrot z Holandii i dostałem decyzje po 3 miesiącach. Polecam!

Paweł
Wielopole Skrzyńskie

Holandia

Bardzo miła dobra współpraca oceniam na piec

Grzegorz
Ropczyce

Holandia 2018

Bardzo polecam. Całą procedurę zwrotu wykonałam przez internet. Super kontakt.

Damian
Rabka

Odzyskanie podatku z Holandii Chocianów

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Chocianów

Zwrot podatku z Holandii Chocianów może starać się każdy pracownik, który był legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland. Osoby pracujący na terenie Holandii mają obowiązek złożenia zeznania podatkowego z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa zostanie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Chocianów nie jest skomplikowana do wykonania. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób otrzymujących wypłatę w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w na terenie Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość zawiłą czynnością dlatego sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm pozwala nam podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 metoda zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej skomplikowany proces uzyskania zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, aktualnie aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Chocianów należy w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba przedstawić zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania. W rezultacie chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, pracownicy w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Chocianów aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania. Wiąże się to ze złożeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym okolicznością mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Chocianów jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o odzyskanie podatku z Holandii wymaganebędzie przez osobę zebrania szeregu dokumentów stwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc czynnikiem rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Ważne dokumenty aby przeprowadzić rozliczenie podatku z Holandii to po pierwsze dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie wolno wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Sporządzenie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający zarobek światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Chocianów potrzeba opracować stosowne pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku podatkowym.

Po dopełnieniu tych dokumentów możemy wykonać procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii?

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej przekazuje tylko przybliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedzialnej firmie, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania zlecenia na odzyskania nadpłaconego podatku Chocianów do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie posiadamy umożliwia zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką mamy możliwość uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Chocianów jest ściśle związana od zasłużonych nam ulgi, przychodów spełnionych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii. Aby obliczyć początkowy zwrot trzeba zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga ustalić wysokość nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Jeśli zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy pewność dokładną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak maksimum zwrot podatku z Holandii Chocianów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to moment do 3 miesięcy jeśli deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Chocianów dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy wariant rozliczenia się do 5 lat wstecz, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam duży przedział czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej opracować to jak najszybciej żeby doczekać zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Jasnym czynnikiem jest owszem wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości zastanawiasz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Chocianów jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Chocianów. Rozliczenie podatku z Holandii Chocianów jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy wcześniej złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii wymaga przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że dopuszczalność korzystania z obecnych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mają użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku wysłania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Chocianów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu