Zwrot podatku z Holandii Niemcza

Przeprowadzamy kompleksową usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Niemcza.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Niemcza.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Holandia 2018

Polecam. Holandia 2018

Grzesiek
Lubzina

Niemiec 2018

Odzyskanie podatku z Niemiec przebiegło zgodnie z tym jakie otrzymałem informacje. Pozdrawiam

Astera P
Ropczyce

Zwrot podatku z Holandii Niemcza

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Niemcza

Zwrot podatku z Holandii Niemcza ma prawo uzyskać każdy pracownik, która była zatrudniony w Holandii i odprowadzał składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland. Osoby podejmujący pracę na terenie Holandii są zobowiązani do rozliczenia się z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe zostanie składana podwójnie do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Holenderskiego.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Niemcza nie jest trudna do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie otrzymania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników przyjmujących wynagrodzenie w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w podczas zatrudnienia w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość trudną czynnością dlatego proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm pozwala nam wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się błędów, które opózniają wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 proces zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy wywołała bardziej skomplikowany procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby starać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Niemcza powinno się w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania. W rezultacie chcąc wnioskować się od odzyskanie podatku z Holandii, pracownicy w głównej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Niemcza aby pokazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego formularza PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym czynnikiem wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Niemcza jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika przygotowania zestawu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego czynnikiem zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Podstawowe dokumenty aby rozpocząć rozliczenie podatku z Holandii to na wstępie dokument otrzymany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Przygotowanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający zarobek ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. Do wykonania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Niemcza można przygotować właściwe papiery.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w danym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych dokumentów możemy uzyskać procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii?

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie podaje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedniej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas wykonania zlecenia na odzyskania nadpłaconego podatku Niemcza do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy pozwala zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku którą możemy uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Niemcza jest gruntownie określona od przysługującym nam ulgi, przychodów uzyskanych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Wykonać skalkulować początkowy zwrot można dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże odczytać poziom nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Jeśli zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy pewność rzetelną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Niemcza.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze jest to cykl do 3 miesięcy jeśli deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Niemcza dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, tak więc Belastingdienst daje nam ogromny okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej wykonać to jak najszybciej żeby doczekać zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Wyraźnym czynnikiem jest owszem wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości zastanawiasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Niemcza jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Niemcza. Rozliczenie podatku z Holandii Niemcza jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Dominującym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy wcześniej złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii domaga się doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że dopuszczalność odnoszenia z dotychczasowych ulg należy się osobom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mogą użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Niemcza wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu