Zwrot podatku z Holandii Duszniki-Zdrój

Realizujemy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób pracujących na terenie Holandii w Duszniki-Zdrój.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Duszniki-Zdrój.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Wielka Brytania 2017/2018

Szybko sprawnie zwrot nawet większy niż był przy szacowaniu.

Mariuszek
Kamionka

Niemcy 2018

Polecam wszystkim

Zofia
Wiśniowa

Norwegia 2018 rok

Wszystko w porządku po raz kolejny.

Alex
Dębica

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Duszniki-Zdrój

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Duszniki-Zdrój

Zwrot podatku z Holandii Duszniki-Zdrój ma prawo uzyskać każda osoba, który był zatrudniony w Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland. Pracownicy zatrudnieni na terenie Holandii są zobowiązani do rozliczenia się z podatku otrzymanego od firmy Holenderskiej, zeznanie podatkowe będzie składana na zasadach podwójnych do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Holenderskiego.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Duszniki-Zdrój nie jest trudna do realizacji. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą uzyskania odzyskania podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników przyjmujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w na terenie Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć informacji czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość złożoną czynnością więc sugerujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i staranności pozwala nam przeprowadzić tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych błędów, które opózniają wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Od roku 2019 metoda rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby mieć status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej zawiły proces doczekania się odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, na razie aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Duszniki-Zdrój powinno się w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania. W rezultacie chcąc starać się od rozliczenie podatku z Holandii, Polacy w podstawowej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Duszniki-Zdrój aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze złożeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Dużym czynnikiem mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Duszniki-Zdrój jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać rozliczenie podatku z Holandii wymaganebędzie przez osobę zgromadzenia zestawu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego podstawą rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Ważne dokumenty aby przeprowadzić rozliczenie podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Dokonanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Dokument UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego pracownika punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający przychody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Duszniki-Zdrój trzeba przyszykować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jak długo czeka się zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową powinno się zlecić to zaufanej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji usługi na odzyskania nadpłaconego podatku Duszniki-Zdrój do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie posiadamy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku jaką możemy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Duszniki-Zdrój jest sumiennie związana od przysługującym nam ulgi, wynagrodzenia uzyskanych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii. Więc aby skalkulować początkowy zwrot trzeba zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże odczytać poziom nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Gdy zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy zapewniamy rzeczową wstępną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak maksimum zwrot podatku z Holandii Duszniki-Zdrój.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W większości przypadków jest to czas do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Duszniki-Zdrój dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, więc Belastingdienst daje nam ogromny okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej żeby uzyskać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Jasnym czynnikiem jest owszem wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście głowisz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Duszniki-Zdrój jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Duszniki-Zdrój. Rozliczenie podatku z Holandii Duszniki-Zdrój jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o odzyskania podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy wymaga przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że zezwolenie odnoszenia z ubiegłych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mają skorzystać partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania całości podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku wysłania z Belastingdienst Nederland urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Duszniki-Zdrój wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu