Zwrot podatku z Holandii Orzesze

Wykonujemy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w kraju Holandii w Orzesze.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Orzesze.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Niemcy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam możliwość manitorowania przez internet

Tomasz
Trzciana

Belgia 2017

Profesjonalny kontakt wraz z panelem obsługi klienta dają poczucie, że moja sprawa jest realizowana przez kompetentną firmę. Polecam.

Paulina Dys
Brzozów

Niemcy 2018

Polecam wszystkim

Zofia
Wiśniowa

Zwrot nadpłaconego podatku z Holandii Orzesze

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Orzesze

Zwrot podatku z Holandii Orzesze

Zwrot podatku z Holandii Orzesze ma prawo uzyskać każda osoba, który była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzał składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland.

Jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i pracodawca odprowadzał składki z twojego wynagrodzenia należy Ci się zwrot podatku z Holandii Orzesze w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który należy ubiegać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Odzyskanie podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a przeprowadzimy całą procedurę odzyskania podatku z Holandii Orzesze dla Ciebie.

Przeprowadzamy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość zawiłą czynnością więc proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i rzetelność daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 proces zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby zdobyć status rezydenta dochody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej zawiły proces doczekania się zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, w obecnej chwili aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Orzesze powinno się w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

Podsumowując chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, pracownicy w pierwszej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Orzesze aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym okolicznością wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Orzesze jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać odzyskanie podatku z Holandii wymaganebędzie przez pracownika zgromadzenia szeregu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego czynnikiem zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Podstawowe dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to na wstępie dokument nabyty od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Przygotowanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający dochody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do zrealizowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Orzesze trzeba przygotować właściwe dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w tym roku rozliczanym.

Po uzupełnieniu tych dokumentów jesteśmy w stanie wykonać procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku jaką możemy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Orzesze jest gruntownie oparta od adekwatnych nam ulgi, dochodów spełnionych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii.
Więc aby obliczyć początkowy zwrot powinno się przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga poznać wysokość nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Skoro zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy zapewniamy rzeczową kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Orzesze.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Przeważnie jest to cykl do 3 miesięcy jeśli zeznanie podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Orzesze dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, więc Belastingdienst pozostawia nam duży przedział czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej wykonać to jak najszybciej aby doczekać przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii.
Oczywistym czynnikiem jest oczywiście wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście głowisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Orzesze jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się pilnie całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Orzesze. Rozliczenie podatku z Holandii Orzesze jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa wydawana przez pracodawce u którego pracowałeś na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o uzyskania podatku z Holandii należy wcześniej złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy nalega dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że możliwość korzystania z obecnych ulg należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której lubią skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również kiedy kalkulowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Orzesze wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu