Zwrot podatku z Holandii Mirsk

Realizujemy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników pracujących na terenie Holandii w Mirsk.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Mirsk.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Norwegia

Polecam. Profesjonalne podejście. I kontakt z klientem aż do uzyskania zwrotu.

Damian
Dębica

Holandia 2018

Polecam, profesjonalne podejście do klienta.

Natalia K
Ocieka

Zwrot nadpłaconego podatku z Holandii Mirsk

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Mirsk

Zwrot podatku z Holandii Mirsk może uzyskać każdy pracownik, która był zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland. Pracownicy podejmujący pracę na terenie Nederland mają obowiązek złożenia zeznania podatkowego z podatku zarobionego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa będzie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Mirsk nie jest skomplikowana do wykonania. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia pracowników przyjmujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w podczas zatrudnienia w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok podatkowy i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Osoba wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

W jaki sposób możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet zawiłą procedurą dlatego sugerujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i profesjonalizm pozwala nam wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Wraz z rokiem 2019 metoda odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby uzyskać status rezydenta dochody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej skomplikowany procedurę uzyskania odzyskania podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Mirsk należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc starać się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Mirsk aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego formularza PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Ogromnym okolicznością mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Mirsk jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika zgromadzenia zestawu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Ważne dokumenty aby przeprowadzić zwrot podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Sporządzenie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający przychody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do wykonania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Mirsk można opracować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych dokumentów możemy przeprowadzić procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową powinno się zlecić to zaufanej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas wykonania usługi na Zwrot podatku z Holandii Mirsk do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy pozwala zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku jaką możemy uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Mirsk jest dokładnie uzależniona od adekwatnych nam ulgi, dochodów pozyskanych z innych krajów oraz dochodów pozyskanych w Holandii. Aby obliczyć wstępny zwrot należy dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga dociec wymiar nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Gdy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy gwarantujemy solidną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak najwyższy zwrot podatku z Holandii Mirsk.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to moment do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Mirsk dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat do tyłu, tak więc Belastingdienst daje nam ogromny zakres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej żeby osiągnąć przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii. Jasnym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście myślisz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Mirsk jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość określić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Mirsk. Rozliczenie podatku z Holandii Mirsk jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez firmę u której byłeś zatrudniony na zakończenie roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy domaga się doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że dopuszczalność korzystania z obecnych zniżek należy się osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mają użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z Holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Mirsk wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu