Zwrot podatku z Holandii Sosnowiec

Wykonamy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób pracujących na terenie Holandii w Sosnowiec.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Sosnowiec.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Rozliczenie Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolony z usłui. Polecam wszystkim miła atmosfera i pełen profesjonalizm .

Wojciech
Ropczyce

Belgia 2017

Profesjonalny kontakt wraz z panelem obsługi klienta dają poczucie, że moja sprawa jest realizowana przez kompetentną firmę. Polecam.

Paulina Dys
Brzozów

Belgia 2018

Dzięki Skatten.pl otrzymałem podatek Niemiec, jestem zadowolona .Polecam firmę każdemu ,kto rozlicza się z zagranicznymi urzędami podatkowymi.

Kamil Dubiel
Dębica

Zwrot nadpłaconego podatku z Holandii Sosnowiec

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Sosnowiec

Zwrot podatku z Holandii Sosnowiec

Zwrot podatku z Holandii Sosnowiec ma prawo uzyskać każda osoba, która była legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i twój pracodawca przekazywał potrącenia z twojej wypłaty należy Tobie zwrot podatku z Holandii Sosnowiec w w procedurze nadpłaty podatku dochodowego, o który powinieneś się starać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Podstawą uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Rozliczenie podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a wykonamy wszystkie formalności zwrot podatku z Holandii Sosnowiec dla Ciebie.

Wykonujemy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość złożoną procedurą dlatego proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i rzetelność pozwala nam wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i pominać przy tym nasuwających się błędów, które opózniają przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 system zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej nieprzystepny procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, obecnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Sosnowiec powinno się w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Sosnowiec aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania.

Przekłada się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym okolicznością mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Sosnowiec jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o rozliczenie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zebrania szeregu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Podstawowe dokumenty aby przeprowadzić zwrot podatku z Holandii to zwykle dokument otrzymany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Sporządzenie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Poświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to zaświadczenie poświadczający zarobek światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
Do przygotowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Sosnowiec powinno się przygotować właściwe pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych dokumentów możemy uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką mamy możliwość uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Sosnowiec jest szczegółowo oparta od adekwatnych nam ulgi, przychodów spełnionych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii.
Aby skalkulować wstępny zwrot można dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże ustalić wymiar nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Jeśli zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy dajemy solidną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Sosnowiec.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to okres do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Sosnowiec dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, w ten sposób Belastingdienst daje nam ogromny zakres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej wykonać to jak najszybciej aby osiągnąć zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii.
Naocznym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne myślisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Sosnowiec jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Sosnowiec. Rozliczenie podatku z Holandii Sosnowiec jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii domaga się dostarczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że zezwolenie korzystania z obecnych zniżek należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mogą wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy szacowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Sosnowiec wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu