Zwrot podatku z Holandii Wilamowice

Realizujemy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników pracujących na terenie Holandii w Wilamowice.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Wilamowice.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Holandia 2018

Polecam. Wszystko bez najmniejszych problemów.

Rafał
Dębica

Holandia 2018

Polecam, profesjonalne podejście do klienta.

Natalia K
Ocieka

Zwrot podatku z Holandii Wilamowice

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Wilamowice

Zwrot podatku z Holandii Wilamowice

Zwrot podatku z Holandii Wilamowice ma prawo uzyskać każda osoba, która była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzał składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli byłeś legalnie zatrudniony w Holandii i twój pracodawca odprowadzał składki z twojego wynagrodzenia należy Tobie zwrot podatku z Holandii Wilamowice w w procedurze nadpłaty podatku, o który powinieneś się ubiegać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Podstawą uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.
Odzyskanie podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy wszystkie formalności odzyskania podatku z Holandii Wilamowice dla Ciebie.

Przeprowadzamy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet złożoną czynnością więc proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i profesjonalizm daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wraz z rokiem 2019 metoda zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby uzyskać status rezydenta dochody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Belastingdienst Sprawiła bardziej pogmatwany procedurę doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, w obecnej chwili aby starać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Wilamowice powinno się w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc starać się od rozliczenie podatku z Holandii, Polacy w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Wilamowice aby pokazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym okolicznością mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Wilamowice jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zgromadzenia zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc czynnikiem rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Podstawowe dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to często dokument nabyty od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie możemy wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Wykonanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Poświadczenie UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający dochody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Wilamowice należy przygotować właściwe papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w tym roku podatkowym.

Po dopełnieniu tych wymaganych dokumentów możemy uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku jaką możemy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Wilamowice jest ściśle związana od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia zdobytych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii.
Aby obliczyć wstępny zwrot powinno się przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże dociec wymiar nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Jeśli zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy zapewniamy solidną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Wilamowice.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Na ogół jest to cykl do 3 miesięcy pod warunkiem gdy zeznanie podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Wilamowice dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy możliwość rozliczenia się do 5 lat wstecz, dlatego Belastingdienst pozostawia nam duży przedział czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej opracować to jak najszybciej aby uzyskać należyty nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jasnym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości myślisz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Wilamowice jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Wilamowice. Rozliczenie podatku z Holandii Wilamowice jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o rozliczenia podatku z Holandii należy wcześniej złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy wymaga przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że pozwolenie korzystania z dotychczasowych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której lubią wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku wysłania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Wilamowice wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu