Zwrot podatku z Holandii Mysłowice

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników pracujących w państwie Holandii w Mysłowice.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Mysłowice.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Szwecja 2018

Profesjonalna obsługa, otrzymałem zwrot podatku w wysokości wstępnie oszacowanej.
Pozdrawiam

Krzysztof .K
Nowa Dęba

Rozliczenie Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolony z usłui. Polecam wszystkim miła atmosfera i pełen profesjonalizm .

Wojciech
Ropczyce

Holandia

Bardzo miła dobra współpraca oceniam na piec

Grzegorz
Ropczyce

Uzyskanie podatku z Holandii Mysłowice

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Mysłowice

Zwrot podatku z Holandii Mysłowice

Zwrot podatku z Holandii Mysłowice może starać się każda osoba, który był zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i twój pracodawca przekazywał potrącenia z twojej wypłaty przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Mysłowice w w procedurze nadpłaty podatku dochodowego, o który powinieneś się starać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.
Odzyskanie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a wykonamy wszystkie formalności rozliczenia podatku z Holandii Mysłowice dla Ciebie.

Przeprowadzamy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet trudną procedurą dlatego proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i rzetelność daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które opózniają przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 proces rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej pogmatwany proces uzyskania odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, aktualnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Mysłowice powinno się w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od zwrot podatku z Holandii, Polacy w pierwszej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Mysłowice aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania.

Wiąże się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym okolicznością wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Mysłowice jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zebrania szeregu dokumentów stwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc podstawą odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Ważne dokumenty aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii to często dokument otrzymany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przygotowanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający przychody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do przygotowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też podanie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Mysłowice potrzeba opracować stosowne pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych dokumentów jesteśmy w stanie uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką możemy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Mysłowice jest skrupulatnie oparta od adekwatnych nam ulgi, przychodów pozyskanych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii.
Wykonać skalkulować początkowy zwrot trzeba zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże odczytać wymiar nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii.
Jeśli zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy gwarantujemy rzeczową kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Mysłowice.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W większości przypadków jest to okres do 3 miesięcy gdy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Mysłowice dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy wariant rozliczenia się do 5 lat do tyłu, wobec tego Belastingdienst daje nam ogromny zakres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej wykonać to jak najszybciej aby osiągnąć przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii.
Wyraźnym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście głowisz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Mysłowice jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Mysłowice. Rozliczenie podatku z Holandii Mysłowice jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawcę po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy nalega przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że możliwość odnoszenia z ubiegłych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest uzyskanie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w właściwym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Mysłowice wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu