Zwrot podatku z Holandii Bierutów

Wykonujemy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób pracujących na terenie Holandii w Bierutów.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Bierutów.

Napisz do Nas. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia 2018

Polecam. Holandia 2018

Grzesiek
Lubzina

Rozliczenie Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolony z usłui. Polecam wszystkim miła atmosfera i pełen profesjonalizm .

Wojciech
Ropczyce

Niemcy 2018

Polecam wszystkim

Zofia
Wiśniowa

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Bierutów

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Bierutów

Zwrot podatku z Holandii Bierutów może starać się każdy pracownik, która była legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzał składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland. Pracownicy pracujący na terenie Nederland mają obowiązek rozliczenia się z podatku zarobionego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa będzie składana podwójnie do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Holenderskiego.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Bierutów nie jest skomplikowana do realizacji. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem dostania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób przyjmujących wypłatę w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w podczas zatrudnienia w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Holandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość złożoną czynnością dlatego proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i rzetelność pozwala nam podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Od roku 2019 przebieg rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby uzyskać status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej skomplikowany procedurę uzyskania odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych na terenie Holandii, w obecnej chwili aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Bierutów należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba przedstawić zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc starać się od zwrot podatku z Holandii, pracownicy w podstawowej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Bierutów aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania. Wiąże się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym czynnikiem mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Bierutów jest wiek zatrudnionego i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zatrudnioną przygotowania szeregu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Podstawowe dokumenty aby przeprowadzić zwrot podatku z Holandii to na ogół dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Sporządzenie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to druk poświadczający dochody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również podanie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Bierutów potrzeba opracować właściwe pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku podatkowym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie przeprowadzić procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej przekazuje tylko przybliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedzialnej firmie, z naszej strony gwarantujemy czas wykonania zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Bierutów do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy pozwala zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku jaką powinniśmy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Bierutów jest skrupulatnie określona od zasłużonych nam ulgi, wynagrodzenia uzyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii. Aby obliczyć wstępny zwrot należy dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże odczytać wymiar nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Gdy zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy zapewniamy dokładną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Bierutów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Najczęściej jest to okres do 3 miesięcy jeśli deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Bierutów dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, dlatego Belastingdienst pozostawia nam duży zakres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej wykonać to jak najszybciej żeby doczekać zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Konkretnym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne głowisz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Bierutów jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia określić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Bierutów. Rozliczenie podatku z Holandii Bierutów jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o uzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii domaga się dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie korzystania z ubiegłych zniżek należy się osobom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której lubią skorzystać partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy szacowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Bierutów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu