Zwrot podatku z Holandii Olszyna

Wykonamy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników pracujących w państwie Holandii w Olszyna.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Olszyna.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Szwecja 2018

Profesjonalna obsługa, otrzymałem zwrot podatku w wysokości wstępnie oszacowanej.
Pozdrawiam

Krzysztof .K
Nowa Dęba

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Zwrot podatku z Holandii Olszyna

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Olszyna

Zwrot podatku z Holandii Olszyna ma prawo uzyskać każdy pracownik, który była zatrudniony w Holandii i odprowadzała składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Pracownicy podejmujący pracę na terenie Nederland są zobowiązani do złożenia deklaracji podatkowej z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa zostanie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Olszyna nie jest trudna do wykonania. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem otrzymania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób przyjmujących wynagrodzenie w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest nawet skomplikowaną czynnością dlatego proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i staranności daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się pomyłek, które opózniają wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 metoda odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby uzyskać status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Inne dochody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy wywołała bardziej nieprzystepny proces doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, w obecnej chwili aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Olszyna należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc starać się od zwrot podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Olszyna aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Dużym czynnikiem mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Olszyna jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o rozliczenie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika zgromadzenia zestawu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Podstawowe dokumenty aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Dokonanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego pracownika punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający przychody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Olszyna należy przygotować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów możemy startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Holenderski Urząd Skarbowy wypłaci zwrot podatku

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej przekazuje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedniej firmie, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Olszyna do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy umożliwia zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku którą powinniśmy dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Olszyna jest ściśle związana od przysługującym nam ulgi, przychodów uzyskanych z innych krajów oraz dochodów pozyskanych w Holandii. Aby skalkulować wstępny zwrot można przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga ustalić wysokość nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Kiedy zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy dajemy solidną wstępną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Olszyna.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Głownie jest to czas do 3 miesięcy gdy deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Olszyna dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy wariant rozliczenia się do 5 lat w tył, dlatego Belastingdienst pozostawia nam duży przedział czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej wykonać to jak najszybciej żeby uzyskać należyty nam nadpłacony podatek z Holandii. Jasnym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości myślisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Olszyna jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Olszyna. Rozliczenie podatku z Holandii Olszyna jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś na zakończenie roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii domaga się dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że zezwolenie odnoszenia z obecnych ulg należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania całości podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również kiedy kalkulowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Olszyna wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu