Zwrot podatku z Holandii Poręba

Przeprowadzamy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w kraju Holandii w Poręba.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Poręba.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Norwegia 2018

Szybko i zgodnie z umową.

Michał
Łączki kucharskie

Holandia 2018

Polecam, profesjonalne podejście do klienta.

Natalia K
Ocieka

nederland 2018

Starałem się o zwrot z Holandii i dostałem decyzje po 3 miesiącach. Polecam!

Paweł
Wielopole Skrzyńskie

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Poręba

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Poręba

Zwrot podatku z Holandii Poręba

Zwrot podatku z Holandii Poręba może starać się każda osoba, który była legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzał podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst.

Jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i twój pracodawca odprowadzał potrącenia z twojej wypłaty przysługuje Tobie zwrot podatku z Holandii Poręba w w procedurze nadpłaty podatku, o który powinieneś się ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Podstawą otrzymania zwrotu podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Rozliczenie podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a dopingujemy całą procedurę rozliczenia podatku z Holandii Poręba dla Ciebie.

Wykonujemy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet zawiłą czynnością więc proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i profesjonalizm daje możliwość podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym nasuwających się pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wraz z rokiem 2019 procedura odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej pogmatwany procedurę uzyskania odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, aktualnie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Poręba należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc ubiegać się od zwrot podatku z Holandii, Polacy w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Poręba aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Wiąże się to ze złożeniem do polskiej skarbówki zeznania PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym czynnikiem wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Poręba jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zebrania szeregu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego podstawą rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Wymagane dokumenty aby rozpocząć zwrot podatku z Holandii to zwykle dokument przekazany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przeprowadzanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Poświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to zaświadczenie poświadczający zarobek światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Poręba trzeba przyszykować stosowne dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku podatkowym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów możemy startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku jaką możemy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Poręba jest szczegółowo uzależniona od zasłużonych nam ulgi, przychodów pozyskanych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii.
Aby obliczyć początkowy zwrot można dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga dociec poziom nadpłaconego podatku a później wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii.
Kiedy zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy pewność rzeczową kalkulacje oraz kompleksowe wypełnienie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Poręba.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Przeważnie jest to moment do 3 miesięcy jeśli zeznanie podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Poręba dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy możliwość rozliczenia się do 5 lat w tył, w ten sposób Belastingdienst daje nam duży okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej aby doczekać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii.
Oczywistym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście głowisz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Poręba jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się pilnie całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Poręba. Rozliczenie podatku z Holandii Poręba jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o zwrot podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii wymaga przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie odnoszenia z dotychczasowych ulg przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mają skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku wysłania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również w sytuacji gdy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Poręba wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu