Zwrot podatku z Holandii Bieruń

Wykonujemy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Bieruń.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Bieruń.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Holandia 2018

Polecam. Zgodnie z umową dostałem zwrot podatku na konto.

Dominik J
Gnojnica

Niemiec 2018

Odzyskanie podatku z Niemiec przebiegło zgodnie z tym jakie otrzymałem informacje. Pozdrawiam

Astera P
Ropczyce

Belgia 2018

Dzięki Skatten.pl otrzymałem podatek Niemiec, jestem zadowolona .Polecam firmę każdemu ,kto rozlicza się z zagranicznymi urzędami podatkowymi.

Kamil Dubiel
Dębica

Uzyskanie podatku z Holandii Bieruń

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Bieruń

Zwrot podatku z Holandii Bieruń

Zwrot podatku z Holandii Bieruń może starać się każdy pracownik, który był legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzał podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst.

Jeśli byłeś legalnie zatrudniony w Holandii i twój pracodawca przekazywał potrącenia z twojej wypłaty przysługuje Tobie zwrot podatku z Holandii Bieruń w wyniku nadpłaty podatku, o który można ubiegać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Podstawą dostania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.
Zwrot podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a dopingujemy całą procedurę zwrot podatku z Holandii Bieruń dla Ciebie.

Przeprowadzamy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość zawiłą procedurą więc sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i staranności daje możliwość podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 system odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Belastingdienst wywołała bardziej pogmatwany proces doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, aktualnie aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Bieruń należy w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc starać się od zwrot podatku z Holandii, pracownicy w podstawowej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Bieruń aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Wiąże się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki formularza PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym czynnikiem wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Bieruń jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o odzyskanie podatku z Holandii wymaganebędzie przez osobę zatrudnioną zebrania zestawu dokumentów stwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego czynnikiem zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wymagane dokumenty aby rozpocząć rozliczenie podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Sporządzenie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to pismo poświadczający przychody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do przedstawienia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Bieruń można przyszykować właściwe pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku rozliczanym.

Po uzupełnieniu tych wymaganych dokumentów możemy przeprowadzić procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku jaką mamy możliwość uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Bieruń jest skrupulatnie związana od zasłużonych nam ulgi, dochodów spełnionych z innych krajów oraz dochodów pozyskanych w Holandii.
Aby skalkulować początkowy zwrot powinno się przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże dociec wysokość nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii.
Kiedy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy dajemy rzetelną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Bieruń.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to przedział do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Bieruń dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, otóż Belastingdienst daje nam duży okres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii.
Konkretnym czynnikiem jest owszem wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście dociekasz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Bieruń jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Bieruń. Rozliczenie podatku z Holandii Bieruń jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o uzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy domaga się doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że pozwolenie odnoszenia z dotychczasowych ulg należy się osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mają skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również kiedy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Bieruń wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu