Zwrot podatku z Holandii Zawidów

Przeprowadzamy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników pracujących w państwie Holandii w Zawidów.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Zawidów.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Niemcy 2017

Opinia pozytywna. Zwrot przyznany.

Damian Kleczuga
Sandomierz

nederland 2018

Starałem się o zwrot z Holandii i dostałem decyzje po 3 miesiącach. Polecam!

Paweł
Wielopole Skrzyńskie

Holandia 2018

Bardzo polecam. Całą procedurę zwrotu wykonałam przez internet. Super kontakt.

Damian
Rabka

Rozliczenie podatku z Holandii Zawidów

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Zawidów

Zwrot podatku z Holandii Zawidów ma prawo uzyskać każdy pracownik, która był legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Pracownicy pracujący na terenie Nederland są zobowiązani do złożenia zeznania podatkowego z podatku zarobionego od firmy Holenderskiej, zeznanie podatkowe będzie składana na zasadach podwójnych do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Belastingdienst Nederland.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Zawidów nie jest skomplikowana do wykonania. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno znaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem dostania rozliczenia podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma być umieszczony na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników przyjmujących wynagrodzenie w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok podatkowy i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Osoba wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet skomplikowaną czynnością więc sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych błędów, które opózniają przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Od roku 2019 przebieg rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby mieć status rezydenta dochody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej skomplikowany procedurę doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, aktualnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Zawidów powinno się w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy przedstawić zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc wnioskować się od zwrot podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Zawidów aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze złożeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym czynnikiem wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Zawidów jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać odzyskanie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zgromadzenia szeregu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Ważne dokumenty aby przeprowadzić odzyskanie podatku z Holandii to głównej mierze dokument uzyskany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie możemy wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Sporządzenie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający dochody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do zrealizowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również ujęcie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Zawidów należy przygotować stosowne pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych dokumentów jesteśmy w stanie uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko przybliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedzialnej firmie, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na odzyskania nadpłaconego podatku Zawidów do 6 miesięcy. Kompetencje jakie zdobyliśmy umożliwia zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku jaką możemy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Zawidów jest dokładnie oparta od przysługującym nam ulgi, dochodów uzyskanych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii. Wykonać obliczyć początkowy zwrot powinno się dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga dociec poziom nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Kiedy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy pewność rzeczową kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak maksimum zwrot podatku z Holandii Zawidów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to moment do 3 miesięcy jeśli deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Zawidów dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy wariant rozliczenia się do 5 lat wstecz, więc Belastingdienst daje nam ogromny zakres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej opracować to jak najszybciej aby uzyskać należyty nam nadpłacony podatek z Holandii. Oczywistym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne głowisz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Zawidów jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Zawidów. Rozliczenie podatku z Holandii Zawidów jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o zwrot podatku z Holandii należy wcześniej złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii domaga się dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że zezwolenie korzystania z obecnych zniżek należy się osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mogą wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać spełnione określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku wysłania z Holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Zawidów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu