Zwrot podatku z Holandii Katowice

Wykonamy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników pracujących w kraju Holandii w Katowice.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Katowice.

Napisz do Nas. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Niemcy 2017

Opinia pozytywna. Zwrot przyznany.

Damian Kleczuga
Sandomierz

Belgia 2018

Dzięki Skatten.pl otrzymałem podatek Niemiec, jestem zadowolona .Polecam firmę każdemu ,kto rozlicza się z zagranicznymi urzędami podatkowymi.

Kamil Dubiel
Dębica

Szwecja 2018

Profesjonalna obsługa, otrzymałem zwrot podatku w wysokości wstępnie oszacowanej.
Pozdrawiam

Krzysztof .K
Nowa Dęba

Zwrot podatku z Holandii Katowice

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Katowice

Zwrot podatku z Holandii Katowice

Zwrot podatku z Holandii Katowice może uzyskać każdy pracownik, która był legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzała składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli byłeś legalnie zatrudniony w Holandii i pracodawca przekazywał składki z twojego wynagrodzenia przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Katowice w w procedurze nadpłaty podatku dochodowego, o który można starać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie dostania rozliczenia podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Zwrot podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy całą procedurę odzyskania podatku z Holandii Katowice dla Ciebie.

Przeprowadzamy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość zawiłą czynnością dlatego sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i staranności pozwala nam przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które opózniają przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 procedura odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej skomplikowany proces uzyskania odzyskania podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Katowice należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc wnioskować się od zwrot podatku z Holandii, pracownicy w pierwszej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Katowice aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania.

Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym okolicznością mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Katowice jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać rozliczenie podatku z Holandii wymaganebędzie przez pracownika zebrania zestawu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wymagane dokumenty aby przeprowadzić rozliczenie podatku z Holandii to często dokument uzyskany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie możemy wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Dokonanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to zaświadczenie poświadczający dochody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też podanie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Katowice potrzeba opracować stosowne papiery.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w tym roku podatkowym.

Po uzupełnieniu tych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku jaką powinniśmy dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Katowice jest sumiennie zależna od przysługującym nam ulgi, przychodów uzyskanych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii.
Więc aby obliczyć wstępny zwrot trzeba dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże ustalić poziom nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Jeśli zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy pewność rzetelną wstępną kalkulacje oraz kompleksowe wypełnienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak najwyższy zwrot podatku z Holandii Katowice.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to moment do 3 miesięcy w przypadku gdy zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Katowice dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, wobec tego Belastingdienst pozostawia nam duży okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej aby uzyskać zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii.
Wyraźnym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

W istocie zastanawiasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Katowice jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Katowice. Rozliczenie podatku z Holandii Katowice jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o uzyskania podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy domaga się dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że pozwolenie korzystania z ubiegłych zniżek przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy szacowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Katowice wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu