Zwrot podatku z Holandii Wrocław

Wykonujemy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników pracujących w państwie Holandii w Wrocław.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Wrocław.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Holandia 2018

Bardzo polecam. Całą procedurę zwrotu wykonałam przez internet. Super kontakt.

Damian
Rabka

Szwecja 2018

Profesjonalna obsługa, otrzymałem zwrot podatku w wysokości wstępnie oszacowanej.
Pozdrawiam

Krzysztof .K
Nowa Dęba

Zwrot podatku z Holandii Wrocław

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Wrocław

Zwrot podatku z Holandii Wrocław ma prawo starać się każda osoba, który była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzała składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Polacy zatrudnieni na terenie Nederland są zobowiązani do rozliczenia się z podatku zarobionego od firmy Holenderskiej, zeznanie podatkowe będzie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Wrocław nie jest trudna do realizacji. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie otrzymania odzyskania podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Obowiązek do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia pracowników przyjmujących wypłatę w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest nawet złożoną procedurą więc sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i rzetelność daje możliwość wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym nasuwających się pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 procedura zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej skomplikowany procedurę doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby starać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Wrocław powinno się w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc starać się od rozliczenie podatku z Holandii, pracownicy w pierwszej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Wrocław aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze złożeniem do polskiej skarbówki formularza PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii. Dużym okolicznością wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Wrocław jest wiek zatrudnionego i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez pracownika zgromadzenia szeregu dokumentów stwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Wymagane dokumenty aby wykonać zwrot podatku z Holandii to często dokument uzyskany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Przeprowadzanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego pracownika punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający dochody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Wrocław powinno się przygotować stosowne dokumenty.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów możemy przeprowadzić procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Holenderski Urząd Skarbowy wypłaci zwrot podatku

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej przekazuje tylko przybliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedniej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji usługi na Zwrot podatku z Holandii Wrocław do 6 miesięcy. Kompetencje jakie zdobyliśmy umożliwia zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku jaką mamy możliwość dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Wrocław jest skrupulatnie zależna od przysługującym nam ulgi, dochodów pozyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii. Więc aby skalkulować początkowy zwrot trzeba dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga dociec wysokość nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Gdy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy zapewniamy dokładną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Wrocław.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze jest to czas do 3 miesięcy kiedy zeznanie podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Wrocław dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat do tyłu, wobec tego Belastingdienst pozostawia nam duży zakres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej wykonać to jak najszybciej aby osiągnąć zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Naocznym czynnikiem jest owszem wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

W istocie myślisz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Wrocław jest to proste wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Wrocław. Rozliczenie podatku z Holandii Wrocław jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez pracodawce u którego pracowałeś na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o odzyskania podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy wymaga przekazania zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie korzystania z dotychczasowych ulg należy się osobom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy szacowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Wrocław wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu