Zwrot podatku z Holandii Syców

Wykonujemy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Syców.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Syców.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Norwegia 2018 rok

Wszystko w porządku po raz kolejny.

Alex
Dębica

Norwegia 2018

Szybko i zgodnie z umową.

Michał
Łączki kucharskie

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Syców

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Syców

Zwrot podatku z Holandii Syców może uzyskać każda osoba, który był legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Pracownicy podejmujący pracę na terenie Holandii są zobowiązani do złożenia deklaracji podatkowej z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa zostanie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Syców nie jest skomplikowana do realizacji. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą uzyskania odzyskania podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Obowiązek do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia osób przyjmujących wypłatę w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest nawet skomplikowaną procedurą dlatego sugerujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i profesjonalizm daje możliwość podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które opózniają wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Od roku 2019 procedura zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby zdobyć status rezydenta dochody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej nieprzystepny procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych na terenie Holandii, na razie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Syców należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. W rezultacie chcąc wnioskować się od rozliczenie podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Syców aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki zeznania PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym okolicznością mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Syców jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać zwrot podatku z Holandii niezbędnebędzie przez pracownika przygotowania zestawu dokumentów stwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc Dźwignia zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Wymagane dokumenty aby rozpocząć zwrot podatku z Holandii to po pierwsze dokument nabyty od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Przeprowadzanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego pracownika punkcie w Polsce. UE/EOG to pismo poświadczający dochody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Syców można opracować właściwe dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Belastingdienst Nederland wykona zwrot podatku

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko zbliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedniej firmie, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania usługi na odzyskania nadpłaconego podatku Syców do 6 miesięcy. Kompetencje jakie zdobyliśmy umożliwia zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką mamy możliwość uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Syców jest gruntownie zależna od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia zdobytych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Wykonać obliczyć wstępny zwrot powinno się dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże rozeznać się wymiar nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Gdy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy gwarantujemy rzeczową kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Syców.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Na ogół jest to czas do 3 miesięcy kiedy zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Syców dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy możliwość rozliczenia się do 5 lat do tyłu, otóż Belastingdienst daje nam duży przedział czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej opracować to jak najszybciej żeby osiągnąć należyty nam nadpłacony podatek z Holandii. Definitywnym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne myślisz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Syców jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Syców. Rozliczenie podatku z Holandii Syców jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o zwrot podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii nalega przekazania zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że zezwolenie odnoszenia z dotychczasowych ulg należy się osobom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mają wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia 100% podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Syców wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu