Zwrot podatku z Holandii Woźniki

Wykonamy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych na terenie Holandii w Woźniki.

Nasza firma posiada oddziały w całej Polsce, rozliczyć możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Woźniki.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Niemcy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam możliwość manitorowania przez internet

Tomasz
Trzciana

Norwegia-2018 rok

Wszystko załatwiłem przez internet. Z norwegi na bieżąco widziałem przebieg sprawy w paneli klienta. Polecam profesjonalne podejście techniczne do klienta i miła obsługa. Rozliczałem podatek z Norwegii. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Panią Ewelinę.

Dawid B
Toruń

Holandia 2018

Polecam. Holandia 2018

Grzesiek
Lubzina

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Woźniki

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Woźniki

Zwrot podatku z Holandii Woźniki

Zwrot podatku z Holandii Woźniki ma prawo starać się każdy pracownik, która był legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i pracodawca odprowadzał składki z twojej wypłaty przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Woźniki w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który można starać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Motywem dostania rozliczenia podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Rozliczenie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy wszystkie formalności zwrot podatku z Holandii Woźniki dla Ciebie.

Przeprowadzamy odzyskanie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

Kiedy możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet złożoną procedurą dlatego proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 metoda odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej zawiły procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, na razie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Woźniki należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy przedstawić zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, pracownicy w podstawowej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Woźniki aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym czynnikiem mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Woźniki jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez pracownika przygotowania zestawu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc Dźwignia odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Podstawowe dokumenty aby przeprowadzić zwrot podatku z Holandii to na ogół dokument uzyskany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przygotowanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający dochody ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też podanie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Woźniki należy przygotować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką możemy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Woźniki jest szczegółowo określona od przysługującym nam ulgi, przychodów uzyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Wykonać obliczyć wstępny zwrot można przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże rozeznać się wysokość nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Skoro zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy pewność dokładną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Woźniki.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze jest to okres do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Woźniki dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy możliwość rozliczenia się do 5 lat wstecz, wobec tego Belastingdienst daje nam duży zakres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej opracować to jak najszybciej żeby uzyskać przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii.
Oczywistym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne myślisz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Woźniki jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Woźniki. Rozliczenie podatku z Holandii Woźniki jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o uzyskania podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy wymaga doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie korzystania z dotychczasowych ulg przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mają użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania całości podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Woźniki wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu