Zwrot podatku z Holandii Woźniki

Wykonamy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych na terenie Holandii w Woźniki.

Nasza firma posiada oddziały w całej Polsce, rozliczyć możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Woźniki.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Niemcy 2017

Opinia pozytywna. Zwrot przyznany.

Damian Kleczuga
Sandomierz

Holandia 2018

Bardzo polecam. Całą procedurę zwrotu wykonałam przez internet. Super kontakt.

Damian
Rabka

Rozliczenie Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolony z usłui. Polecam wszystkim miła atmosfera i pełen profesjonalizm .

Wojciech
Ropczyce

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Woźniki

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Woźniki

Zwrot podatku z Holandii Woźniki

Zwrot podatku z Holandii Woźniki ma prawo starać się każdy pracownik, która był legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i pracodawca odprowadzał składki z twojej wypłaty przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Woźniki w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który można starać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Motywem dostania rozliczenia podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Rozliczenie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy wszystkie formalności zwrot podatku z Holandii Woźniki dla Ciebie.

Przeprowadzamy odzyskanie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

Kiedy możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet złożoną procedurą dlatego proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 metoda odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej zawiły procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, na razie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Woźniki należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy przedstawić zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, pracownicy w podstawowej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Woźniki aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym czynnikiem mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Woźniki jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez pracownika przygotowania zestawu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc Dźwignia odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Podstawowe dokumenty aby przeprowadzić zwrot podatku z Holandii to na ogół dokument uzyskany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przygotowanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający dochody ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też podanie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Woźniki należy przygotować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką możemy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Woźniki jest szczegółowo określona od przysługującym nam ulgi, przychodów uzyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Wykonać obliczyć wstępny zwrot można przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże rozeznać się wysokość nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Skoro zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy pewność dokładną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Woźniki.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze jest to okres do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Woźniki dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy możliwość rozliczenia się do 5 lat wstecz, wobec tego Belastingdienst daje nam duży zakres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej opracować to jak najszybciej żeby uzyskać przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii.
Oczywistym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne myślisz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Woźniki jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Woźniki. Rozliczenie podatku z Holandii Woźniki jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o uzyskania podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy wymaga doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie korzystania z dotychczasowych ulg przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mają użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania całości podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Woźniki wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu