Zwrot podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie

Realizujemy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób pracujących na terenie Holandii w Ząbkowice Śląskie.

Nasza firma posiada oddziały w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Ząbkowice Śląskie.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Belgia 2018

Dzięki Skatten.pl otrzymałem podatek Niemiec, jestem zadowolona .Polecam firmę każdemu ,kto rozlicza się z zagranicznymi urzędami podatkowymi.

Kamil Dubiel
Dębica

Belgia 2017

Profesjonalny kontakt wraz z panelem obsługi klienta dają poczucie, że moja sprawa jest realizowana przez kompetentną firmę. Polecam.

Paulina Dys
Brzozów

Niemcy 2017

Opinia pozytywna. Zwrot przyznany.

Damian Kleczuga
Sandomierz

Zwrot podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie

Zwrot podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie ma prawo uzyskać każda osoba, która była zatrudniony w Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland. Pracownicy podejmujący pracę na terenie Nederland są zobowiązani do rozliczenia się z podatku zarobionego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe zostanie składana podwójnie do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie nie jest skomplikowana do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie otrzymania odzyskania podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników przyjmujących wypłatę w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w na terenie Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok podatkowy i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość trudną czynnością więc sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność pozwala nam przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które mogą opóźnić przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Wraz z rokiem 2019 proces odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne dochody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej zawiły procedurę doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Ząbkowice Śląskie powinno się w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania. W rezultacie chcąc starać się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w podstawowej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Ząbkowice Śląskie aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego PIT PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym okolicznością mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać zwrot podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zatrudnioną zebrania zestawu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc podstawą rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Podstawowe dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to po pierwsze dokument otrzymany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie wolno wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Wykonanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający zarobek światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie należy przyszykować odpowiednie papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów możemy uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko przybliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedniej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania usługi na Zwrot podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku którą powinniśmy dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie jest gruntownie zależna od przysługującym nam ulgi, dochodów pozyskanych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii. Aby obliczyć wstępny zwrot powinno się zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże dociec wymiar nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Gdy zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy zapewniamy dokładną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to moment do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy możliwość rozliczenia się do 5 lat w tył, dlatego Belastingdienst daje nam ogromny okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej wykonać to jak najszybciej aby uzyskać zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Naocznym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości głowisz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia określić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie. Rozliczenie podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o rozliczenia podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii wymaga przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że zezwolenie odnoszenia z ubiegłych zniżek należy się osobom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mają skorzystać partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia 100% podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy szacowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym okresie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Ząbkowice Śląskie wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu