Zwrot podatku z Holandii Wiązów

Wykonujemy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Wiązów.

Nasza firma posiada oddziały w całej Polsce, rozliczyć możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Wiązów.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Holandia 2018

Bardzo polecam. Całą procedurę zwrotu wykonałam przez internet. Super kontakt.

Damian
Rabka

nederland 2018

Starałem się o zwrot z Holandii i dostałem decyzje po 3 miesiącach. Polecam!

Paweł
Wielopole Skrzyńskie

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Wiązów

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Wiązów

Zwrot podatku z Holandii Wiązów może starać się każdy pracownik, który był legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzał składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland. Pracownicy podejmujący pracę na terenie Holandii są zobowiązani do rozliczenia się z podatku zarobionego od firmy Holenderskiej, deklaracja podatkowa zostanie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Wiązów nie jest trudna do wykonania. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie otrzymania zwrotu podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników otrzymujących wypłatę w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w na terenie Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Nederlandii jest możliwość przebywać nawet cały rok podatkowy i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać przepisów czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość trudną procedurą dlatego proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i profesjonalizm daje możliwość podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Wraz z rokiem 2019 procedura rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby mieć status rezydenta przychody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej skomplikowany proces dostania zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, obecnie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Wiązów należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc starać się od rozliczenie podatku z Holandii, osoby w podstawowej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Wiązów aby pokazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania. Przekłada się to ze złożeniem do polskiej skarbówki formularza PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym okolicznością wpływającym na wielkość zwrot podatku z Holandii Wiązów jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o rozliczenie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika przygotowania szeregu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Ważne dokumenty aby przeprowadzić rozliczenie podatku z Holandii to zwykle dokument uzyskany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Dokonanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to druk poświadczający zarobek światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Wiązów powinno się przygotować odpowiednie papiery.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych dokumentów możemy przeprowadzić procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko przybliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedzialnej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas wykonania usługi na Zwrot podatku z Holandii Wiązów do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy umożliwia zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku którą mamy możliwość dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Wiązów jest ściśle związana od zasłużonych nam ulgi, dochodów uzyskanych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Wykonać obliczyć wstępny zwrot trzeba przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga ustalić poziom nadpłaconego podatku a później wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Skoro zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy pewność solidną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak najwyższy zwrot podatku z Holandii Wiązów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Najczęściej jest to okres do 3 miesięcy pod warunkiem gdy zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Wiązów dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, wobec tego Belastingdienst pozostawia nam ogromny okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej opracować to jak najszybciej aby uzyskać przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii. Naocznym czynnikiem jest owszem wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście zastanawiasz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Wiązów jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Wiązów. Rozliczenie podatku z Holandii Wiązów jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o zwrot podatku z Holandii należy wcześniej złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii nalega doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie korzystania z dotychczasowych zniżek przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mają użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać wykonane określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania całości podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy szacowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Wiązów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu