Zwrot podatku z Holandii Węgliniec

Wykonamy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Węgliniec.

Nasza firma posiada oddziały w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Węgliniec.

Napisz do Nas. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Belgia 2018

Dzięki Skatten.pl otrzymałem podatek Niemiec, jestem zadowolona .Polecam firmę każdemu ,kto rozlicza się z zagranicznymi urzędami podatkowymi.

Kamil Dubiel
Dębica

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Uzyskanie podatku z Holandii Węgliniec

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Węgliniec

Zwrot podatku z Holandii Węgliniec może uzyskać każdy pracownik, który był zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland. Polacy pracujący na terenie Holandii są zobowiązani do złożenia deklaracji podatkowej z podatku otrzymanego od firmy Holenderskiej, deklaracja podatkowa będzie składana podwójnie do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Węgliniec nie jest skomplikowana do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem otrzymania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia osób otrzymujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w podczas zatrudnienia w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Holandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

W jaki sposób możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość złożoną procedurą dlatego proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność daje możliwość wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Wraz z rokiem 2019 system odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Belastingdienst wywołała bardziej zawiły proces doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, w obecnej chwili aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Węgliniec należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, pracownicy w pierwszej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Węgliniec aby pokazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii. Dużym okolicznością mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Węgliniec jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez osobę zebrania szeregu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Wymagane dokumenty aby przeprowadzić zwrot podatku z Holandii to po pierwsze dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Przeprowadzanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego pracownika punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający dochody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również podanie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Węgliniec potrzeba przyszykować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów możemy uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Belastingdienst Nederland wykona zwrot podatku

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej przekazuje tylko przybliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową warto zlecić to zaufanej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas wykonania usługi na odzyskania nadpłaconego podatku Węgliniec do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie posiadamy pozwala zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku którą mamy możliwość dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Węgliniec jest ściśle uzależniona od zasłużonych nam ulgi, wynagrodzenia spełnionych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Wykonać obliczyć początkowy zwrot trzeba zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże odczytać poziom nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Skoro zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy dajemy dokładną kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Węgliniec.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to przedział do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Węgliniec dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, tak więc Belastingdienst pozostawia nam ogromny przedział czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej wykonać to jak najszybciej żeby osiągnąć należyty nam nadpłacony podatek z Holandii. Jednoznacznym czynnikiem jest owszem wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne dociekasz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Węgliniec jest to proste wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się pilnie całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Węgliniec. Rozliczenie podatku z Holandii Węgliniec jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawcę po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii wymaga przekazania zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że możliwość odnoszenia z ubiegłych ulg należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy szacowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Węgliniec wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu