Zwrot podatku z Holandii Ustroń

Przeprowadzamy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych na terenie Holandii w Ustroń.

Posiadamy punkty obsługi klienta w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Ustroń.

Napisz do Nas. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Holandia 2018

Polecam, profesjonalne podejście do klienta.

Natalia K
Ocieka

nederland 2018

Starałem się o zwrot z Holandii i dostałem decyzje po 3 miesiącach. Polecam!

Paweł
Wielopole Skrzyńskie

Odzyskanie podatku z Holandii Ustroń

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Ustroń

Zwrot podatku z Holandii Ustroń

Zwrot podatku z Holandii Ustroń może uzyskać każda osoba, która był zatrudniony w Holandii i odprowadzała składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i pracodawca przekazywał składki z twojej wypłaty przysługuje Tobie zwrot podatku z Holandii Ustroń w w procedurze nadpłaty podatku, o który można ubiegać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.
Zwrot podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a przeprowadzimy wszystkie formalności zwrot podatku z Holandii Ustroń dla Ciebie.

Przeprowadzamy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość skomplikowaną procedurą więc proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i staranności pozwala nam wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które opózniają wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 przebieg zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej zawiły proces dostania zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, obecnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Ustroń należy w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

W rezultacie chcąc starać się od zwrot podatku z Holandii, osoby w podstawowej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Ustroń aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym okolicznością mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Ustroń jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać zwrot podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę przygotowania zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Wymagane dokumenty aby przeprowadzić odzyskanie podatku z Holandii to po pierwsze dokument przekazany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Dokonanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to zaświadczenie poświadczający zarobek ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy.
Do przygotowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Ustroń można przyszykować stosowne pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku którą mamy możliwość uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Ustroń jest szczegółowo zależna od adekwatnych nam ulgi, dochodów spełnionych z innych krajów oraz dochodów pozyskanych w Holandii.
Wykonać obliczyć wstępny zwrot można przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże odczytać wysokość nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Kiedy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy dajemy solidną kalkulacje oraz kompleksowe wypełnienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak maksimum zwrot podatku z Holandii Ustroń.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Często jest to okres do 3 miesięcy kiedy zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Ustroń dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam duży zakres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby uzyskać należyty nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jasnym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości zastanawiasz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Ustroń jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Ustroń. Rozliczenie podatku z Holandii Ustroń jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy nalega dostarczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że dopuszczalność odnoszenia z dotychczasowych zniżek należy się osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mają skorzystać partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Ustroń wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu