Zwrot podatku z Holandii Tarnowskie Góry

Wykonujemy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych na terenie Holandii w Tarnowskie Góry.

Nasza firma posiada oddziały w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Tarnowskie Góry.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Belgia

Polecam! Super kontakt!

Beata
Niedźwiada

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Norwegia-2018 rok

Wszystko załatwiłem przez internet. Z norwegi na bieżąco widziałem przebieg sprawy w paneli klienta. Polecam profesjonalne podejście techniczne do klienta i miła obsługa. Rozliczałem podatek z Norwegii. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Panią Ewelinę.

Dawid B
Toruń

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Tarnowskie Góry

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Tarnowskie Góry

Zwrot podatku z Holandii Tarnowskie Góry

Zwrot podatku z Holandii Tarnowskie Góry ma prawo uzyskać każda osoba, który był zatrudniony w Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli byłeś legalnie zatrudniony w Holandii i pracodawca przekazywał składki z twojej wypłaty przysługuje Tobie zwrot podatku z Holandii Tarnowskie Góry w w procedurze nadpłaty podatku, o który powinieneś się starać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Podstawą otrzymania zwrotu podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.
Zwrot podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a dopingujemy całą procedurę odzyskania podatku z Holandii Tarnowskie Góry dla Ciebie.

Przeprowadzamy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

Kiedy możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość złożoną czynnością więc proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i staranności daje możliwość przeprowadzić tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 system zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta dochody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej skomplikowany procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Tarnowskie Góry powinno się w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od odzyskanie podatku z Holandii, pracownicy w podstawowej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Tarnowskie Góry aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Wiąże się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym czynnikiem wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Tarnowskie Góry jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać zwrot podatku z Holandii wymaganebędzie przez osobę zgromadzenia zestawu dokumentów stwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc czynnikiem odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Wymagane dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to często dokument otrzymany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Przygotowanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Poświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to dokument poświadczający dochody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy.
Do zrealizowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też ujęcie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Tarnowskie Góry potrzeba przyszykować stosowne dokumenty.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku podatkowym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów możemy startować z procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku jaką mamy możliwość dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Tarnowskie Góry jest skrupulatnie określona od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia spełnionych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii.
Aby skalkulować początkowy zwrot trzeba dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga rozeznać się wymiar nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Jeśli zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy dajemy rzeczową kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Tarnowskie Góry.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Najczęściej jest to okres do 3 miesięcy jeśli deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Tarnowskie Góry dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, otóż Belastingdienst daje nam ogromny okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej wykonać to jak najszybciej żeby uzyskać należyty nam nadpłacony podatek z Holandii.
Definitywnym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście zastanawiasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Tarnowskie Góry jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Tarnowskie Góry. Rozliczenie podatku z Holandii Tarnowskie Góry jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii wymaga dostarczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że zezwolenie korzystania z dotychczasowych ulg przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Tarnowskie Góry wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu