Zwrot podatku z Holandii Szklarska Poręba

Realizujemy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla osób zatrudnionych w państwie Holandii w Szklarska Poręba.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Szklarska Poręba.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia 2018

Polecam. Wszystko bez najmniejszych problemów.

Rafał
Dębica

Niemcy 2018

Polecam wszystkim

Zofia
Wiśniowa

Rozliczenie Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolony z usłui. Polecam wszystkim miła atmosfera i pełen profesjonalizm .

Wojciech
Ropczyce

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Szklarska Poręba

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Szklarska Poręba

Zwrot podatku z Holandii Szklarska Poręba ma prawo starać się każdy pracownik, który była legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst. Polacy podejmujący pracę na terenie Holandii są zobowiązani do rozliczenia się z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe zostanie składana na zasadach podwójnych do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Szklarska Poręba nie jest skomplikowana do realizacji. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą otrzymania rozliczenia podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób przyjmujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w podczas zatrudnienia w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Osoba wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać przepisów czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet skomplikowaną czynnością dlatego proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i rzetelność pozwala nam wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które opózniają przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Od roku 2019 procedura odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby zdobyć status rezydenta przychody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Belastingdienst wywołała bardziej nieprzystepny procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, na razie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Szklarska Poręba powinno się w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy pokazać zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. W rezultacie chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, pracownicy w pierwszej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Szklarska Poręba aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Ogromnym okolicznością mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Szklarska Poręba jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii wymaganebędzie przez pracownika przygotowania zestawu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wymagane dokumenty aby przeprowadzić rozliczenie podatku z Holandii to na wstępie dokument przekazany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Przeprowadzanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Dokument UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający zarobek ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno ujęcie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Szklarska Poręba powinno się przyszykować stosowne pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku podatkowym.

Po dopełnieniu tych wymaganych dokumentów możemy uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii?

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko zbliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedzialnej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania zlecenia na odzyskania nadpłaconego podatku Szklarska Poręba do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku którą powinniśmy uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Szklarska Poręba jest gruntownie oparta od przysługującym nam ulgi, przychodów zdobytych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii. Więc aby obliczyć wstępny zwrot należy przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga odczytać wysokość nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Gdy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy gwarantujemy solidną kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak maksimum zwrot podatku z Holandii Szklarska Poręba.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to przedział do 3 miesięcy gdy deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Szklarska Poręba dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, tak więc Belastingdienst daje nam duży okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej opracować to jak najszybciej aby doczekać należyty nam nadpłacony podatek z Holandii. Wyraźnym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście głowisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Szklarska Poręba jest to proste wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala określić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Szklarska Poręba. Rozliczenie podatku z Holandii Szklarska Poręba jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy nalega doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie odnoszenia z dotychczasowych zniżek przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mogą wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać spełnione określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku wysłania z holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Szklarska Poręba wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu