Zwrot podatku z Holandii Chorzów

Wykonamy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Chorzów.

Posiadamy punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Chorzów.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Norwegia-2018 rok

Wszystko załatwiłem przez internet. Z norwegi na bieżąco widziałem przebieg sprawy w paneli klienta. Polecam profesjonalne podejście techniczne do klienta i miła obsługa. Rozliczałem podatek z Norwegii. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Panią Ewelinę.

Dawid B
Toruń

Norwegia

Polecam. Profesjonalne podejście. I kontakt z klientem aż do uzyskania zwrotu.

Damian
Dębica

Holandia 2018

Polecam. Wszystko bez najmniejszych problemów.

Rafał
Dębica

Uzyskanie podatku z Holandii Chorzów

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Chorzów

Zwrot podatku z Holandii Chorzów

Zwrot podatku z Holandii Chorzów ma prawo starać się każdy pracownik, który był zatrudniony w Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i twój pracodawca odprowadzał potrącenia z twojego wynagrodzenia przysługuje Tobie zwrot podatku z Holandii Chorzów w wyniku nadpłaty podatku, o który można ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Motywem dostania zwrotu podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Odzyskanie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy wszystkie formalności rozliczenia podatku z Holandii Chorzów dla Ciebie.

Przeprowadzamy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet trudną czynnością więc proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i staranności pozwala nam wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym nasuwających się błędów, które opózniają wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 proces odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby mieć status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej pogmatwany proces dostania zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, na razie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Chorzów powinno się w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy przedstawić zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc starać się od zwrot podatku z Holandii, pracownicy w pierwszej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Chorzów aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania.

Wiąże się to ze złożeniem do polskiej skarbówki pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym okolicznością wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Chorzów jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać zwrot podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika przygotowania zestawu dokumentów stwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc czynnikiem rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Wymagane dokumenty aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii to często dokument nabyty od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przygotowanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Poświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to dokument poświadczający przychody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do zrealizowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Chorzów można przygotować właściwe dokumenty.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku rozliczanym.

Po uzupełnieniu tych wymaganych dokumentów możemy uzyskać procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku którą możemy dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Chorzów jest sumiennie związana od adekwatnych nam ulgi, przychodów pozyskanych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii.
Aby skalkulować wstępny zwrot trzeba przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga poznać wymiar nadpłaconego podatku a później wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii.
Gdy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy zapewniamy solidną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Chorzów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Najczęściej jest to przedział do 3 miesięcy w przypadku gdy deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Chorzów dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat do tyłu, dlatego Belastingdienst daje nam ogromny zakres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej wykonać to jak najszybciej aby doczekać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii.
Naocznym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne myślisz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Chorzów jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Chorzów. Rozliczenie podatku z Holandii Chorzów jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o uzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii domaga się doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że dopuszczalność korzystania z dotychczasowych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mogą użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku wysłania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Chorzów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu