Zwrot podatku z Holandii Świerzawa

Wykonamy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla osób pracujących w państwie Holandii w Świerzawa.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Świerzawa.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Niemcy 2017

Opinia pozytywna. Zwrot przyznany.

Damian Kleczuga
Sandomierz

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Niemcy

Polecam jak najbardziej. Bardzo dobry kontakt.

Kamil
Ropczyce

Zwrot nadpłaconego podatku z Holandii Świerzawa

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Świerzawa

Zwrot podatku z Holandii Świerzawa ma prawo uzyskać każdy pracownik, który był zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst. Polacy pracujący na terenie Holandii mają obowiązek złożenia deklaracji podatkowej z podatku otrzymanego od firmy Holenderskiej, zeznanie podatkowe zostanie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Świerzawa nie jest skomplikowana do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem dostania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia pracowników otrzymujących wynagrodzenie w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w na terenie Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Osoba wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość skomplikowaną procedurą więc sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność pozwala nam podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 procedura odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta przychody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy wywołała bardziej pogmatwany proces doczekania się zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, obecnie aby starać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Świerzawa powinno się w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. W rezultacie chcąc wnioskować się od rozliczenie podatku z Holandii, Polacy w podstawowej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Świerzawa aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki zeznania PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym czynnikiem mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Świerzawa jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika zebrania szeregu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc podstawą rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Ważne dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to na wstępie dokument otrzymany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie wolno przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Wykonanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający dochody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Świerzawa można przyszykować odpowiednie dokumenty.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku podatkowym.

Po uformowaniu tych dokumentów możemy wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jak długo czeka się zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej przekazuje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedniej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na odzyskania nadpłaconego podatku Świerzawa do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku którą mamy możliwość uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Świerzawa jest sumiennie określona od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia zdobytych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii. Aby skalkulować wstępny zwrot trzeba dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga odczytać wymiar nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Gdy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy gwarantujemy rzetelną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Świerzawa.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to okres do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Świerzawa dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, więc Belastingdienst daje nam ogromny okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej wykonać to jak najszybciej żeby osiągnąć przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii. Naocznym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne myślisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Świerzawa jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Świerzawa. Rozliczenie podatku z Holandii Świerzawa jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez pracodawce u którego pracowałeś na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o zwrot podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii wymaga doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie korzystania z ubiegłych ulg należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mają wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Świerzawa wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu