Zwrot podatku z Holandii Knurów

Realizujemy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w kraju Holandii w Knurów.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Knurów.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Norwegia 2018 rok

Wszystko w porządku po raz kolejny.

Alex
Dębica

Norwegia

Polecam. Profesjonalne podejście. I kontakt z klientem aż do uzyskania zwrotu.

Damian
Dębica

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Knurów

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Knurów

Zwrot podatku z Holandii Knurów

Zwrot podatku z Holandii Knurów ma prawo starać się każdy pracownik, która był zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzał składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland.

Jeśli byłeś legalnie zatrudniony w Holandii i twój pracodawca przekazywał potrącenia z twojej wypłaty należy Ci się zwrot podatku z Holandii Knurów w wyniku nadpłaty podatku, o który powinieneś się starać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Motywem uzyskania odzyskania podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Rozliczenie podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a dopingujemy całą procedurę odzyskania podatku z Holandii Knurów dla Ciebie.

Przeprowadzamy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość złożoną czynnością więc proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i staranności pozwala nam podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 system zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby zdobyć status rezydenta przychody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej zawiły procedurę dostania odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych na terenie Holandii, obecnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Knurów powinno się w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy pokazać zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w głównej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Knurów aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania.

Przekłada się to ze złożeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym czynnikiem mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Knurów jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o zwrot podatku z Holandii koniecznebędzie przez pracownika zebrania szeregu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc podstawą odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Wymagane dokumenty aby wykonać zwrot podatku z Holandii to często dokument przekazany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Sporządzenie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Poświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to zaświadczenie poświadczający zarobek ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
Do wykonania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Knurów powinno się przygotować właściwe pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku podatkowym.

Po uzupełnieniu tych dokumentów jesteśmy w stanie uzyskać procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku jaką mamy możliwość uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Knurów jest sumiennie związana od zasłużonych nam ulgi, dochodów uzyskanych z innych krajów oraz dochodów pozyskanych w Holandii.
Aby skalkulować początkowy zwrot należy zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże odczytać poziom nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Jeśli zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy pewność rzeczową wstępną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Knurów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Przeważnie jest to moment do 3 miesięcy jeśli zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Knurów dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy wariant rozliczenia się do 5 lat wstecz, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam duży zakres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej wykonać to jak najszybciej żeby osiągnąć zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii.
Naocznym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

W istocie zastanawiasz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Knurów jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Knurów. Rozliczenie podatku z Holandii Knurów jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o uzyskania podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii wymaga doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie korzystania z obecnych zniżek przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której lubią wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku wysłania z holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Knurów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu