Zwrot podatku z Holandii Sobótka

Wykonamy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób pracujących na terenie Holandii w Sobótka.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Sobótka.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Norwegia

Polecam. Profesjonalne podejście. I kontakt z klientem aż do uzyskania zwrotu.

Damian
Dębica

Niemcy

Polecam jak najbardziej. Bardzo dobry kontakt.

Kamil
Ropczyce

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Rozliczenie podatku z Holandii Sobótka

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Sobótka

Zwrot podatku z Holandii Sobótka może uzyskać każda osoba, który była legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzał składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst. Polacy pracujący na terenie Holandii są zobowiązani do rozliczenia się z podatku otrzymanego od firmy Holenderskiej, deklaracja podatkowa zostanie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Sobótka nie jest skomplikowana do realizacji. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno odnaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie dostania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób przyjmujących wypłatę w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Holandii można przebywać nawet cały rok i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet trudną procedurą więc proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które opózniają przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Od roku 2019 metoda zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta dochody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Belastingdienst Sprawiła bardziej skomplikowany procedurę dostania zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, aktualnie aby starać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Sobótka powinno się w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania. W rezultacie chcąc starać się od odzyskanie podatku z Holandii, Polacy w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Sobótka aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania. Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Ogromnym okolicznością mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Sobótka jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o zwrot podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez osobę przygotowania szeregu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Podstawowe dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to głównej mierze dokument przekazany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Przygotowanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to pismo poświadczający zarobek światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. Do przygotowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Sobótka powinno się przyszykować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie podaje tylko zbliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową powinno się zlecić to zaufanej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania usługi na odzyskania nadpłaconego podatku Sobótka do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku którą możemy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Sobótka jest sumiennie uzależniona od przysługującym nam ulgi, przychodów spełnionych z innych krajów oraz dochodów pozyskanych w Holandii. Aby obliczyć początkowy zwrot powinno się dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga rozeznać się wymiar nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Jeśli zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy pewność solidną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Sobótka.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Głownie jest to przedział do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Sobótka dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, więc Belastingdienst daje nam ogromny przedział czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej żeby osiągnąć przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii. Konkretnym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości myślisz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Sobótka jest to proste wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się pilnie całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Sobótka. Rozliczenie podatku z Holandii Sobótka jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Dominującym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawcę po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy nalega przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że zezwolenie odnoszenia z obecnych ulg należy się osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia całości podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Sobótka wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu