Zwrot podatku z Holandii Radlin

Wykonamy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla osób zatrudnionych w państwie Holandii w Radlin.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Radlin.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia 2018

Polecam. Zgodnie z umową dostałem zwrot podatku na konto.

Dominik J
Gnojnica

Belgia

Polecam! Super kontakt!

Beata
Niedźwiada

Szwecja 2018

Profesjonalna obsługa, otrzymałem zwrot podatku w wysokości wstępnie oszacowanej.
Pozdrawiam

Krzysztof .K
Nowa Dęba

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Radlin

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Radlin

Zwrot podatku z Holandii Radlin

Zwrot podatku z Holandii Radlin może starać się każdy pracownik, która był zatrudniony w Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i pracodawca przekazywał potrącenia z twojego wynagrodzenia należy Ci się zwrot podatku z Holandii Radlin w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który należy starać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie dostania zwrotu podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Odzyskanie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a przeprowadzimy całą procedurę zwrot podatku z Holandii Radlin dla Ciebie.

Przeprowadzamy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet trudną procedurą więc sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i staranności pozwala nam podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wraz z rokiem 2019 proces zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta dochody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej skomplikowany procedurę uzyskania odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, na razie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Radlin należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

Podsumowując chcąc ubiegać się od zwrot podatku z Holandii, pracownicy w głównej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Radlin aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym czynnikiem wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Radlin jest wiek zatrudnionego i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać rozliczenie podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę przygotowania szeregu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc Dźwignia odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Ważne dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to na ogół dokument otrzymany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Wykonanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to zaświadczenie poświadczający przychody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy.
Do zrealizowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Radlin można przygotować właściwe dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych dokumentów jesteśmy w stanie uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką mamy możliwość uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Radlin jest dokładnie uzależniona od zasłużonych nam ulgi, dochodów spełnionych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii.
Wykonać obliczyć początkowy zwrot trzeba zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga dociec wysokość nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii.
Kiedy zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy zapewniamy solidną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak najwyższy zwrot podatku z Holandii Radlin.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to cykl do 3 miesięcy gdy deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Radlin dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, dlatego Belastingdienst daje nam ogromny zakres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej wykonać to jak najszybciej żeby doczekać przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jasnym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście głowisz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Radlin jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Radlin. Rozliczenie podatku z Holandii Radlin jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy domaga się przekazania zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że dopuszczalność odnoszenia z dotychczasowych zniżek należy się osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu dokumentów o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mają skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku wysłania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Radlin wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu