Zwrot podatku z Holandii Radków

Wykonujemy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników pracujących w państwie Holandii w Radków.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Radków.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Wielka Brytania 2017/2018

Szybko sprawnie zwrot nawet większy niż był przy szacowaniu.

Mariuszek
Kamionka

Niemiec 2018

Odzyskanie podatku z Niemiec przebiegło zgodnie z tym jakie otrzymałem informacje. Pozdrawiam

Astera P
Ropczyce

nederland 2018

Starałem się o zwrot z Holandii i dostałem decyzje po 3 miesiącach. Polecam!

Paweł
Wielopole Skrzyńskie

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Radków

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Radków

Zwrot podatku z Holandii Radków ma prawo starać się każda osoba, który był zatrudniony w Holandii i odprowadzał składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst. Osoby zatrudnieni na terenie Holandii są zobowiązani do złożenia zeznania podatkowego z podatku otrzymanego od firmy Holenderskiej, deklaracja podatkowa będzie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Radków nie jest skomplikowana do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie otrzymania rozliczenia podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób przyjmujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w na terenie Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok podatkowy i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Osoba wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość skomplikowaną czynnością dlatego sugerujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się pomyłek, które opózniają przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Wraz z rokiem 2019 przebieg zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby zdobyć status rezydenta dochody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy wywołała bardziej pogmatwany proces uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, na razie aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Radków należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba pokazać zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc ubiegać się od zwrot podatku z Holandii, pracownicy w pierwszej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Radków aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Ogromnym okolicznością mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Radków jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o rozliczenie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zatrudnioną zgromadzenia zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Wymagane dokumenty aby rozpocząć zwrot podatku z Holandii to na ogół dokument otrzymany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Przeprowadzanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to druk poświadczający przychody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Radków trzeba przygotować stosowne dokumenty.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w tym roku podatkowym.

Po dopełnieniu tych dokumentów jesteśmy w stanie wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Holenderski Urząd Skarbowy wypłaci zwrot podatku

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko przybliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową powinno się zlecić to zaufanej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Radków do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy umożliwia zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku którą powinniśmy uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Radków jest szczegółowo oparta od przysługującym nam ulgi, dochodów zdobytych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii. Więc aby skalkulować wstępny zwrot można dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga poznać wymiar nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Kiedy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy dajemy rzetelną kalkulacje oraz kompleksowe wypełnienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak maksimum zwrot podatku z Holandii Radków.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to cykl do 3 miesięcy gdy zeznanie podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Radków dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, więc Belastingdienst daje nam duży okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej opracować to jak najszybciej żeby uzyskać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Oczywistym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście zastanawiasz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Radków jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się szybko całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Radków. Rozliczenie podatku z Holandii Radków jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony na zakończenie roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o odzyskania podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy nalega przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że dopuszczalność odnoszenia z obecnych ulg przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu dokumentów o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia całości podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku wysłania z Belastingdienst Nederland urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Radków wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu