Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec

Przeprowadzamy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w kraju Holandii w Bolesławiec.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Bolesławiec.

Napisz do Nas. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

nederland 2018

Starałem się o zwrot z Holandii i dostałem decyzje po 3 miesiącach. Polecam!

Paweł
Wielopole Skrzyńskie

Norwegia

Polecam. Profesjonalne podejście. I kontakt z klientem aż do uzyskania zwrotu.

Damian
Dębica

Wielka Brytania 2017/2018

Szybko sprawnie zwrot nawet większy niż był przy szacowaniu.

Mariuszek
Kamionka

Uzyskanie podatku z Holandii Bolesławiec

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Bolesławiec

Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec ma prawo uzyskać każda osoba, który był zatrudniony w Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Osoby zatrudnieni na terenie Nederland mają obowiązek rozliczenia się z podatku otrzymanego od firmy Holenderskiej, deklaracja podatkowa zostanie składana podwójnie do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Belastingdienst Nederland.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Dębica nie jest trudna do wykonania. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników przyjmujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Holandii można przebywać nawet cały rok i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość skomplikowaną czynnością więc sugerujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i rzetelność pozwala nam podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się błędów, które opózniają przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Wraz z rokiem 2019 przebieg odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby zdobyć status rezydenta dochody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej nieprzystepny procedurę doczekania się odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, obecnie aby starać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Bolesławiec powinno się w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc starać się od rozliczenie podatku z Holandii, osoby w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Bolesławiec aby pokazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania. Wiąże się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Dużym okolicznością mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o rozliczenie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez osobę zebrania szeregu dokumentów stwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wymagane dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to na wstępie dokument uzyskany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Przeprowadzanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający zarobek światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. Do przygotowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również podanie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Bolesławiec powinno się opracować właściwe papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w danym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Holenderski Urząd Skarbowy wypłaci zwrot podatku

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko zbliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to zaufanej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania usługi na Zwrot podatku z Holandii Dębica do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku którą powinniśmy uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest skrupulatnie zależna od zasłużonych nam ulgi, przychodów uzyskanych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii. Więc aby obliczyć wstępny zwrot należy zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże dociec poziom nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Gdy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy pewność dokładną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak maksimum zwrot podatku z Holandii Bolesławiec.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Często jest to moment do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Bolesławiec dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy szanse rozliczenia się do 5 lat w tył, tak więc Belastingdienst daje nam duży przedział czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej opracować to jak najszybciej żeby uzyskać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Oczywistym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości dociekasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest to proste wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się szybko całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Bolesławiec. Rozliczenie podatku z Holandii Bolesławiec jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy wymaga dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że dopuszczalność odnoszenia z obecnych ulg przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mogą wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać wykonane określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Bolesławiec wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu