Zwrot podatku z Holandii Racibórz

Przeprowadzamy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Racibórz.

Nasza firma posiada oddziały w całej Polsce, rozliczyć możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Racibórz.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Niemcy 2017

Opinia pozytywna. Zwrot przyznany.

Damian Kleczuga
Sandomierz

Wielka Brytania 2017/2018

Szybko sprawnie zwrot nawet większy niż był przy szacowaniu.

Mariuszek
Kamionka

Niemcy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam możliwość manitorowania przez internet

Tomasz
Trzciana

Uzyskanie podatku z Holandii Racibórz

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Racibórz

Zwrot podatku z Holandii Racibórz

Zwrot podatku z Holandii Racibórz ma prawo uzyskać każda osoba, który była zatrudniony w Holandii i odprowadzał składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland.

Więc jeśli byłeś legalnie zatrudniony w Holandii i pracodawca odprowadzał potrącenia z twojej wypłaty należy Tobie zwrot podatku z Holandii Racibórz w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który można ubiegać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Podstawą dostania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.
Rozliczenie podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy całą procedurę rozliczenia podatku z Holandii Racibórz dla Ciebie.

Przeprowadzamy odzyskanie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet trudną czynnością więc sugerujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i rzetelność pozwala nam wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i pominać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Wraz z rokiem 2019 system rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby zdobyć status rezydenta przychody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej zawiły procedurę doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, aktualnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Racibórz należy w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, pracownicy w podstawowej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Racibórz aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania.

Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym czynnikiem mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Racibórz jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii koniecznebędzie przez pracownika zgromadzenia zestawu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wymagane dokumenty aby rozpocząć rozliczenie podatku z Holandii to zwykle dokument przekazany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Dokonanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający zarobek ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
Do wykonania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Racibórz powinno się opracować właściwe papiery.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych dokumentów możemy wykonać procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku jaką mamy możliwość uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Racibórz jest ściśle oparta od przysługującym nam ulgi, dochodów spełnionych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii.
Wykonać skalkulować wstępny zwrot należy zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże dociec wymiar nadpłaconego podatku a później wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Jeśli zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy zapewniamy solidną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Racibórz.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Na ogół jest to czas do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Racibórz dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy szanse rozliczenia się do 5 lat do tyłu, więc Belastingdienst daje nam ogromny przedział czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej aby uzyskać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jasnym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

W istocie myślisz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Racibórz jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Racibórz. Rozliczenie podatku z Holandii Racibórz jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawcę na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o rozliczenia podatku z Holandii należy wcześniej złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy domaga się dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że możliwość korzystania z obecnych ulg należy się osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mogą wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym okresie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Racibórz wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu