Zwrot podatku z Holandii Oława

Wykonujemy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych na terenie Holandii w Oława.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Oława.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Norwegia

Polecam. Profesjonalne podejście. I kontakt z klientem aż do uzyskania zwrotu.

Damian
Dębica

Niemcy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam możliwość manitorowania przez internet

Tomasz
Trzciana

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Odzyskanie podatku z Holandii Oława

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Oława

Zwrot podatku z Holandii Oława ma prawo uzyskać każdy pracownik, która była legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Pracownicy podejmujący pracę na terenie Nederland są zobowiązani do rozliczenia się z podatku zarobionego od firmy Holenderskiej, deklaracja podatkowa będzie składana podwójnie do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Holenderskiego.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Oława nie jest trudna do wykonania. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno odnaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem dostania zwrotu podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia pracowników przyjmujących wypłatę w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w podczas zatrudnienia w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest nawet skomplikowaną procedurą dlatego sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i staranności daje możliwość wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które opózniają wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Od roku 2019 procedura zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby mieć status rezydenta przychody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej skomplikowany proces dostania odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, obecnie aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Oława należy w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba przedstawić zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc starać się od odzyskanie podatku z Holandii, pracownicy w podstawowej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Oława aby pokazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii. Dużym czynnikiem wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Oława jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o odzyskanie podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zgromadzenia szeregu dokumentów stwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc podstawą odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Ważne dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to często dokument nabyty od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Wykonanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to pismo poświadczający dochody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Oława potrzeba przyszykować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie przeprowadzić procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedzialnej firmie, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji usługi na odzyskania nadpłaconego podatku Oława do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy umożliwia zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką mamy możliwość dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Oława jest szczegółowo zależna od zasłużonych nam ulgi, dochodów spełnionych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii. Aby skalkulować wstępny zwrot powinno się przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga poznać wysokość nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Jeśli zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy gwarantujemy solidną kalkulacje oraz kompleksowe wypełnienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Oława.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to cykl do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Oława dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat do tyłu, toteż Belastingdienst daje nam ogromny przedział czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Jednoznacznym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości myślisz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Oława jest to proste wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się szybko całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Oława. Rozliczenie podatku z Holandii Oława jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez pracodawcę po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o uzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii nalega dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie korzystania z ubiegłych zniżek przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mają wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać wykonane określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Oława wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu