Zwrot podatku z Holandii Polanica-Zdrój

Realizujemy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych na terenie Holandii w Polanica-Zdrój.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Polanica-Zdrój.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Niemcy

Polecam jak najbardziej. Bardzo dobry kontakt.

Kamil
Ropczyce

Niemcy 2018

Polecam wszystkim

Zofia
Wiśniowa

Belgia 2017

Profesjonalny kontakt wraz z panelem obsługi klienta dają poczucie, że moja sprawa jest realizowana przez kompetentną firmę. Polecam.

Paulina Dys
Brzozów

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Polanica-Zdrój

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Polanica-Zdrój

Zwrot podatku z Holandii Polanica-Zdrój ma prawo uzyskać każda osoba, który był legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzał podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland. Pracownicy pracujący na terenie Holandii mają obowiązek złożenia deklaracji podatkowej z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe będzie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Polanica-Zdrój nie jest trudna do wykonania. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób przyjmujących wynagrodzenie w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość złożoną czynnością więc sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm daje możliwość podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się pomyłek, które opózniają wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Od roku 2019 proces rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby zdobyć status rezydenta dochody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Belastingdienst wywołała bardziej nieprzystepny proces dostania zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, w obecnej chwili aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Polanica-Zdrój należy w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc starać się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Polanica-Zdrój aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania. Przekłada się to ze złożeniem do polskiej skarbówki zeznania PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym czynnikiem wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Polanica-Zdrój jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać zwrot podatku z Holandii wymaganebędzie przez osobę zgromadzenia zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego czynnikiem rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Wymagane dokumenty aby przeprowadzić rozliczenie podatku z Holandii to na wstępie dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Przygotowanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego pracownika punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający zarobek światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też podanie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Polanica-Zdrój trzeba przygotować stosowne dokumenty.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w danym roku podatkowym.

Po uzupełnieniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie przeprowadzić procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jak długo czeka się zwrot podatku z Holandii

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie podaje tylko przybliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedzialnej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas wykonania zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Polanica-Zdrój do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy umożliwia zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku jaką mamy możliwość dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Polanica-Zdrój jest ściśle oparta od adekwatnych nam ulgi, przychodów uzyskanych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii. Aby obliczyć początkowy zwrot należy zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga ustalić poziom nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Skoro zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy pewność solidną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Polanica-Zdrój.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to moment do 3 miesięcy pod warunkiem gdy zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Polanica-Zdrój dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat do tyłu, wobec tego Belastingdienst daje nam duży okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej żeby uzyskać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Wyraźnym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście myślisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Polanica-Zdrój jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Polanica-Zdrój. Rozliczenie podatku z Holandii Polanica-Zdrój jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o zwrot podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii wymaga przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że dopuszczalność odnoszenia z obecnych ulg przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mają wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać wykonane określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również w sytuacji gdy szacowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym okresie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Polanica-Zdrój wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu