Zwrot podatku z Holandii Radzionków

Wykonamy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Radzionków.

Posiadamy punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Radzionków.

Napisz do Nas. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Niemiec 2018

Odzyskanie podatku z Niemiec przebiegło zgodnie z tym jakie otrzymałem informacje. Pozdrawiam

Astera P
Ropczyce

Niemcy 2017

Opinia pozytywna. Zwrot przyznany.

Damian Kleczuga
Sandomierz

Holandia 2018

Polecam. Wszystko bez najmniejszych problemów.

Rafał
Dębica

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Radzionków

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Radzionków

Zwrot podatku z Holandii Radzionków

Zwrot podatku z Holandii Radzionków może starać się każdy pracownik, która była legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland.

Jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i twój pracodawca odprowadzał składki z twojej wypłaty należy Tobie zwrot podatku z Holandii Radzionków w w procedurze nadpłaty podatku dochodowego, o który należy ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Podstawą uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Rozliczenie podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a przeprowadzimy wszystkie formalności zwrot podatku z Holandii Radzionków dla Ciebie.

Przeprowadzamy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet zawiłą czynnością dlatego sugerujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i staranności daje możliwość wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które opózniają wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wraz z rokiem 2019 procedura zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby mieć status rezydenta dochody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne dochody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej nieprzystepny procedurę uzyskania odzyskania podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, na razie aby starać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Radzionków należy w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od zwrot podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Radzionków aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki formularza PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym okolicznością mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Radzionków jest wiek zatrudnionego i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać odzyskanie podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zgromadzenia szeregu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Ważne dokumenty aby rozpocząć zwrot podatku z Holandii to po pierwsze dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przeprowadzanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to zaświadczenie poświadczający przychody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on obowiązkowy do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy.
Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Radzionków trzeba przyszykować właściwe pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych dokumentów jesteśmy w stanie przeprowadzić procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku jaką mamy możliwość uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Radzionków jest sumiennie uzależniona od przysługującym nam ulgi, przychodów zdobytych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii.
Wykonać skalkulować wstępny zwrot trzeba zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże ustalić wysokość nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Kiedy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy zapewniamy dokładną wstępną kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Radzionków.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Głownie jest to przedział do 3 miesięcy kiedy zeznanie podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Radzionków dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy wariant rozliczenia się do 5 lat w tył, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam duży okres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej opracować to jak najszybciej aby doczekać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jednoznacznym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

W istocie głowisz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Radzionków jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Radzionków. Rozliczenie podatku z Holandii Radzionków jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez pracodawce u którego pracowałeś na zakończenie roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy wymaga przekazania zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że pozwolenie odnoszenia z ubiegłych ulg przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której lubią skorzystać partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać spełnione określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Radzionków wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu