Zwrot podatku z Holandii Pieńsk

Realizujemy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w kraju Holandii w Pieńsk.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Pieńsk.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia

Bardzo miła dobra współpraca oceniam na piec

Grzegorz
Ropczyce

Niemcy

Polecam jak najbardziej. Bardzo dobry kontakt.

Kamil
Ropczyce

Szwecja 2018

Profesjonalna obsługa, otrzymałem zwrot podatku w wysokości wstępnie oszacowanej.
Pozdrawiam

Krzysztof .K
Nowa Dęba

Zwrot podatku z Holandii Pieńsk

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Pieńsk

Zwrot podatku z Holandii Pieńsk ma prawo uzyskać każdy pracownik, który był legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland. Polacy pracujący na terenie Holandii są zobowiązani do złożenia zeznania podatkowego z podatku zarobionego od firmy Holenderskiej, zeznanie podatkowe będzie składana na zasadach podwójnych do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Holenderskiego.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Pieńsk nie jest skomplikowana do realizacji. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników przyjmujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w na terenie Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet skomplikowaną procedurą dlatego sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i profesjonalizm pozwala nam przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które opózniają wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 system odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej zawiły proces uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, na razie aby starać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Pieńsk powinno się w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy pokazać zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc ubiegać się od zwrot podatku z Holandii, osoby w podstawowej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Pieńsk aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego formularza PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym okolicznością wpływającym na wielkość zwrot podatku z Holandii Pieńsk jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać odzyskanie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez pracownika przygotowania zestawu dokumentów stwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Podstawowe dokumenty aby rozpocząć zwrot podatku z Holandii to na ogół dokument uzyskany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Przeprowadzanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Dokument UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to druk poświadczający dochody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. Do wykonania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Pieńsk powinno się przyszykować odpowiednie dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów możemy wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jak długo czeka się zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko zbliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedzialnej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania usługi na odzyskania nadpłaconego podatku Pieńsk do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku jaką powinniśmy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Pieńsk jest dokładnie oparta od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia uzyskanych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Aby obliczyć wstępny zwrot powinno się zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże dociec wymiar nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Jeśli zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy zapewniamy solidną wstępną kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Pieńsk.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to moment do 3 miesięcy w przypadku gdy zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Pieńsk dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy możliwość rozliczenia się do 5 lat wstecz, w ten sposób Belastingdienst daje nam duży okres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej żeby osiągnąć należyty nam nadpłacony podatek z Holandii. Naocznym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście głowisz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Pieńsk jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się szybko całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Pieńsk. Rozliczenie podatku z Holandii Pieńsk jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony na zakończenie roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o zwrot podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii domaga się przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że zezwolenie korzystania z ubiegłych ulg należy się osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mają skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z Holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Pieńsk wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu