Zwrot podatku z Holandii Kuźnia Raciborska

Realizujemy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób zatrudnionych w państwie Holandii w Kuźnia Raciborska.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Kuźnia Raciborska.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Wielka Brytania 2017/2018

Szybko sprawnie zwrot nawet większy niż był przy szacowaniu.

Mariuszek
Kamionka

Holandia 2018

Polecam. Wszystko bez najmniejszych problemów.

Rafał
Dębica

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Kuźnia Raciborska

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Kuźnia Raciborska

Zwrot podatku z Holandii Kuźnia Raciborska

Zwrot podatku z Holandii Kuźnia Raciborska ma prawo starać się każdy pracownik, który była legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland.

Jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i twój pracodawca przekazywał potrącenia z twojego wynagrodzenia należy Ci się zwrot podatku z Holandii Kuźnia Raciborska w w procedurze nadpłaty podatku, o który powinieneś się ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Podstawą dostania zwrotu podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.
Odzyskanie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a przeprowadzimy wszystkie formalności zwrot podatku z Holandii Kuźnia Raciborska dla Ciebie.

Przeprowadzamy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet złożoną procedurą dlatego proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i staranności daje możliwość wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które opózniają przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 procedura rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby mieć status rezydenta dochody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej pogmatwany proces doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, obecnie aby starać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Kuźnia Raciborska powinno się w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba przedstawić zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc starać się od odzyskanie podatku z Holandii, pracownicy w podstawowej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Kuźnia Raciborska aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego zeznania PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym czynnikiem wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Kuźnia Raciborska jest wiek zatrudnionego i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę przygotowania szeregu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego podstawą odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Ważne dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to po pierwsze dokument uzyskany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Sporządzenie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający dochody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Kuźnia Raciborska powinno się przyszykować odpowiednie papiery.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych dokumentów możemy wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku którą możemy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Kuźnia Raciborska jest skrupulatnie oparta od przysługującym nam ulgi, przychodów pozyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Więc aby obliczyć początkowy zwrot powinno się dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga poznać poziom nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Jeśli zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy zapewniamy rzetelną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Kuźnia Raciborska.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze jest to moment do 3 miesięcy jeśli deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Kuźnia Raciborska dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy wariant rozliczenia się do 5 lat wstecz, więc Belastingdienst daje nam duży zakres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii.
Naocznym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście głowisz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Kuźnia Raciborska jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Kuźnia Raciborska. Rozliczenie podatku z Holandii Kuźnia Raciborska jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o rozliczenia podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy domaga się doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że zezwolenie odnoszenia z dotychczasowych zniżek należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mają skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku wysłania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy szacowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Kuźnia Raciborska wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu