Zwrot podatku z Holandii Piekary Śląskie

Realizujemy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób zatrudnionych w kraju Holandii w Piekary Śląskie.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Piekary Śląskie.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Norwegia 2018 rok

Wszystko w porządku po raz kolejny.

Alex
Dębica

Wielka Brytania 2017/2018

Szybko sprawnie zwrot nawet większy niż był przy szacowaniu.

Mariuszek
Kamionka

Belgia 2017

Profesjonalny kontakt wraz z panelem obsługi klienta dają poczucie, że moja sprawa jest realizowana przez kompetentną firmę. Polecam.

Paulina Dys
Brzozów

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Piekary Śląskie

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Piekary Śląskie

Zwrot podatku z Holandii Piekary Śląskie

Zwrot podatku z Holandii Piekary Śląskie może starać się każda osoba, który była zatrudniony w Holandii i odprowadzał składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli byłeś legalnie zatrudniony w Holandii i pracodawca odprowadzał składki z twojego wynagrodzenia przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Piekary Śląskie w w procedurze nadpłaty podatku, o który należy ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Podstawą uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.
Zwrot podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a dopingujemy wszystkie formalności odzyskania podatku z Holandii Piekary Śląskie dla Ciebie.

Wykonujemy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet skomplikowaną procedurą więc sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i staranności pozwala nam przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 procedura odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej zawiły proces doczekania się odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, w obecnej chwili aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Piekary Śląskie należy w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

Podsumowując chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, pracownicy w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Piekary Śląskie aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze złożeniem do polskiej skarbówki pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym okolicznością mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Piekary Śląskie jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez osobę przygotowania szeregu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Podstawowe dokumenty aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Przeprowadzanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to dokument poświadczający przychody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Piekary Śląskie trzeba opracować stosowne pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w tym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych wymaganych dokumentów możemy wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku jaką powinniśmy dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Piekary Śląskie jest gruntownie oparta od adekwatnych nam ulgi, przychodów uzyskanych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii.
Aby skalkulować wstępny zwrot można przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga dociec wysokość nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Gdy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy zapewniamy rzeczową kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Piekary Śląskie.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to przedział do 3 miesięcy w przypadku gdy deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Piekary Śląskie dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat do tyłu, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam ogromny zakres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej opracować to jak najszybciej żeby doczekać zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii.
Naocznym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne głowisz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Piekary Śląskie jest to proste wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się szybko całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Piekary Śląskie. Rozliczenie podatku z Holandii Piekary Śląskie jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez firmę u której byłeś zatrudniony na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o zwrot podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy nalega przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że zezwolenie odnoszenia z ubiegłych zniżek przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mogą użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również kiedy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Piekary Śląskie wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu