Zwrot podatku z Holandii Piechowice

Wykonujemy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób pracujących w państwie Holandii w Piechowice.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Piechowice.

Napisz do Nas. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Holandia 2018

Polecam, profesjonalne podejście do klienta.

Natalia K
Ocieka

nederland 2018

Starałem się o zwrot z Holandii i dostałem decyzje po 3 miesiącach. Polecam!

Paweł
Wielopole Skrzyńskie

Belgia 2017

Profesjonalny kontakt wraz z panelem obsługi klienta dają poczucie, że moja sprawa jest realizowana przez kompetentną firmę. Polecam.

Paulina Dys
Brzozów

Odzyskanie podatku z Holandii Piechowice

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Piechowice

Zwrot podatku z Holandii Piechowice może starać się każdy pracownik, który był legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzała składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Pracownicy zatrudnieni na terenie Holandii są zobowiązani do złożenia zeznania podatkowego z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe będzie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Piechowice nie jest skomplikowana do wykonania. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą otrzymania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia osób otrzymujących wynagrodzenie w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość zawiłą czynnością dlatego proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i staranności pozwala nam podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 przebieg rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej skomplikowany procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, w obecnej chwili aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Piechowice powinno się w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc wnioskować się od odzyskanie podatku z Holandii, Polacy w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Piechowice aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze złożeniem do polskiej skarbówki formularza PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Dużym okolicznością mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Piechowice jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać zwrot podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zatrudnioną zgromadzenia zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Ważne dokumenty aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii to po pierwsze dokument otrzymany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Przeprowadzanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to pismo poświadczający dochody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do przygotowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Piechowice trzeba przyszykować stosowne pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych dokumentów jesteśmy w stanie uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii?

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko przybliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedzialnej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas wykonania usługi na Zwrot podatku z Holandii Piechowice do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku którą mamy możliwość uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Piechowice jest szczegółowo określona od zasłużonych nam ulgi, dochodów zdobytych z innych krajów oraz dochodów pozyskanych w Holandii. Wykonać obliczyć wstępny zwrot powinno się przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga ustalić wymiar nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Skoro zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy gwarantujemy dokładną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak najwyższy zwrot podatku z Holandii Piechowice.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to okres do 3 miesięcy w przypadku gdy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Piechowice dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Posiadamy możliwość rozliczenia się do 5 lat w tył, toteż Belastingdienst daje nam ogromny okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej opracować to jak najszybciej żeby doczekać przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii. Jednoznacznym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście głowisz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Piechowice jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala określić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się pilnie całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Piechowice. Rozliczenie podatku z Holandii Piechowice jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o odzyskania podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii wymaga przekazania zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że zezwolenie korzystania z obecnych zniżek przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest uzyskanie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mają użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w właściwym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Piechowice wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu